Літня школа "Країна майстрів"

Відповідно до листа МОН від 30.07.2013 р. № 1/9-518 «Організація  роботи літніх шкіл для обдарованих дітей», плану роботи  ЦДЮТ «Мрія», рішення педагогічної ради  протокол №3 від 23.05.2017р. в  центрі дитячої та юнацької творчості «Мрія» з  1 травня  по 16 червня 2017 року функціонувала  літня школа «Країна майстрів», в якій  відпочивали та навчалися  30 обдарованих вихованців позашкільного закладу. Протягом  двох тижнів в літній школі  проводилися заходи патріотичного, морально-етичного, художньо-естетичного, екологічного та трудового виховання (конкурсно-розважальні та конкурсно-пізнавальні програми, спортивні змагання, екскурсії, виставки-конкурси, цікаві та пізнавальні зустрічі), також було організовано еколого-натуралістичні і природоохоронні заходи – туристичні походи з варінням куліша. Складовою життєдіяльності в літній школі організовувалась робота гуртків та творчих майстерень. Робота гуртків була побудована  з урахуванням  короткочасності  перебування дітей у літній школі.

15:55 20.06.2017

"Віночок" проводжав до школи своїх маленьких випускників

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у дошкільному навчальному закладі «Віночок» смт.Брусилів. 29  та 30 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році – 54. Зусиллями педагогічного колективу було організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку.

14:37 20.06.2017

Відбулася виїзна нарада освітян

16 червня відбулася виїзна планова нарада відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради спільно з керівниками  закладів освіти, методичним кабінетом та райкомом профспілки працівників освіти в с. Буки Сквирського району Київської області.

16:27 16.06.2017

Літні канікули з книгою

Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно кожна бібліотека, яка обслуговує дитяче населення, розробляє і реалізовує Програму літніх читань. Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного  середовища, популяризації нових книг, проведенню цікавих заходів, творчих конкурсів, Інтернет-спілкуванню. Якщо протягом навчального року у школярів переважає “ділове читання”, то влітку весь свій вільний час діти можуть присвятити читанню і улюбленим захопленням. Програма  розрахована на роботу з дітьми різного віку. В її рамках бібліотека займається залученням дітей і підлітків до читання кращих художніх, науково-пізнавальних книг, за допомогою творчих конкурсів створює умови для читацького розвитку.Влітку бібліотека працює за програмою "Літо з книгою в бібліотеці". Кожного дня три літні місяці проводяться різноманітні масові заходи для читачів бібліотеки.

16:21 16.06.2017

ОГОЛОШЕННЯ

22 червня 2017 року об 13.00 год в приміщенні селищного Будинку культури  Брусилівська селищна рада проводить схід жителів смт. Брусилів. На порядку денному:

12:05 15.06.2017

Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь!

20 травня біля Осівецького сільського клубу гучно лунала музика. Зібрались мої односельці щоб відсвяткувати День Матері. Немає нічого світлішого від слова «мати». Найрідніша й наймиліша, - вона з народження огортає нас ніжністю, ласкою і теплом. Берегиня родинного вогнища. Ми завдячуємо першими своїми кроками, якими матері виводять нас на круті стежини реального життя. Мамина лагідна рука завжди залишається в нашій долоні, її колискові пісні завжди  супроводжують  людину до своєї  вічності.

10:10 15.06.2017

Брусилівське бюро правової допомоги інформує

Традиційно 01 червня відзначається Міжнародний День захисту дітей. Фахівці Брусилівського бюро правової допомоги провели зустріч з учнівською молоддю на базі Центру дитячої та юнацької творчості "Мрія" Брусилівської селищної ради.

10:20 14.06.2017

Подаруй іграшку дитині!

Завдяки проведеній акції збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині»  працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради було забезпечено іграшками дітей із Брусилова, які опинилися в складних життєвих обставинах

15:36 13.06.2017

Рух - це життя!

Рух - це життя. Біг - це шлях у здорове життя. 7 червня по усій планеті уже вдруге відзначався «Всесвітній день Бігу». Його основне завдання - щоб люди різного статусу та різних професій зібралися разом, продемонстрували свою придатність до бігу і надихнули своїм прикладом до занять спортом інших. У 2016 році у цьому спортивному дійстві взяло участь 2,5 мільйони осіб зі 177 країн, в тому числі 700 тисяч дітей. Разом вони пробігли майже 15 мільйонів кілометрів. Цьогоріч, не стояли осторонь і брусилівчани. У всіх школах Брусилівської об’єднаної територіальної громади було проведено «Олімпійський день бігу». Учасниками стали діти, які відвідують мовні табори на базах загальноосвітніх навчальних закладах.

14:20 13.06.2017

Cпільний проект «Канікули: цікаво і корисно»

Cпільний проект відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації зі службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради для  дітей на період літніх канікул - «Канікули: цікаво і корисно».

15:24 12.06.2017