Ще раз про сплату аліментів на утримання дітей

Досить типова ситуація, коли батьки, які розлучені або проживають окремо, не можуть порозумітися щодо матеріального забезпечення дітей. Дорослі люди не знаходять компроміс, а в результаті страждає дитина. Сімейний кодекс чітко вказує: аліменти є власністю дитини. Батьки повинні розуміти, що аліменти сплачуються не колишньому подружжю, а своїй дитині, на її розвиток, харчування, навчання, одяг тощо.

Завітайте до краєзнавчої світлиці у Яструбенці!

В умовах децентралізації галузь культури повинна стати невід’ємною частиною розвитку громади. Першочерговими завданнями є пропаганда художньої творчості, примноження народних традицій, звичаїв, обрядів, збереження культурної самобутності кожного села, селища.

Схід села у Яструбенці

У Яструбенці відбувся схід села на якому звітувала виконуюча обов'язки старости Н. І. Луценко. У роботі зібрання взяли участь: голова Брусилівської районної ради Н. А. Рафальська, заступник Брусилівського селищного голови В. В. Шкуратівський та керівники окремих структурних підрозділів селищної ради. На сході села виступили аматори сцени Яструбеньківського сільського Будинку культури.

Покладання квітів з нагоди 206 річниці від дня народження Тараса Шевченка

10 березня 2020 року до пам'ятника Тарасу Шевченку, що в селищі Брусилів, відбулося покладання квітів керівниками району та селищної ради з нагоди 206 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

БЛАГОУСТРІЙ:   НЕ СЛОВОМ,  А ДІЛОМ!

Ми вже й не помічаємо, як поволі перетворилися на людей, у яких невдоволення від оточуючого стало нормою. Ми радше готові невтомно висловлювати  негативні емоції, ніж побачити паростки чогось позитивного, доброго, світлого, яке відбувається навколо нас,  нерідко і без нашої допомоги.