Фестиваль «Великодні писанки» – свято дитячої творчості.

27 квітня в парку, що в центрі Брусилова, відбувся традиційний щорічний фестиваль «Великодні писанки». Свято дитячої творчості зібрало делегації з різних населених пунктів району, які представили композиції та колекції писанок. Учасники фестивалю захищали свої композиції віршами, піснями і танцями, а також розповідали легенди про утворення Великодніх писанок.

Вручено цьогорічну премію імені Івана Огієнка.

28 квітня в Брусилові відбулося вручення премії імені Івана Огієнка.  Ця відзнака започаткована у 1994 році з метою вшанування видатної особистості Івана Огієнка, збереження і продовження новими поколіннями його справ і діянь, яким він присвятив усе своє життя.

Майстер-клас по виготовленню великодніх писанок .

В рамках традиційного районного фестивалю   «Великодня писанка», який проходив 27 квітня в Брусилівському парку, були представлені великодні композиції загальноосвітніх навчальних закладів району. А в фойє селищного Будинку культури майстер-клас по виготовленню великодніх писанок проводила вчитель Брусилівської  ЗШ 1-3 ст.№1 Сафронова С.О..  Серед охочих перейняти вміння власноруч розмалювати писанку були не тільки школярі району, а й дорослі, серед них-  Брусилівський селищний голова Габенець В.В. та директор Будинку культури Федишина К.В..

літературно-музичний вечір пам’яті «Чорнобиль - жахливі сторінки минулого».

26 квітня в Брусилівському селищному Будинку культури було проведено літературно-музичний вечір пам’яті «Чорнобиль - жахливі сторінки минулого».Радіація встигла наробити багато лиха не лише теперішньому поколінню, але  й майбутньому. Всі присутні в залі  схилили свої голови  в подяці перед ліквідаторами страшної  Чорнобильської аварії-  перед живими і  перед пам’яттю до часу померлих від радіаційного  смерчу, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на  життя мільйонів.

"Україна і Японія- 25 років співдружності".

У рамках заходів Брусилівської селищної ради по відзначенню Року Японії в Україні в Брусилівському селищному Будинку культури 3 квітня була проведена бесіда "Україна і Японія- 25 років співдружності", яку підготувала і провела методист Галина Андреєва. Під час бесіди була представлена цікава інформація про природу, економіку, населення і звичаї Японії, про спільні риси архітектури наших держав. А на завершення всі присутні (працівники відділу культури, туризму та діяльності ЗМІ селищної ради на чолі з Філоненко Л.М.,відділу культури РДА та Будинку культури) мали чудову можливість пригоститися національною японською стравою- суші.

Вітаємо переможців  та бажаємо і надалі тримати високу марку!!!

1  квітня в Житомирському коледжі культури  і мистецтв ім..І.Огієнка  проводився  XІ обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді «Великодні дзвони»  з метою активізації творчих здібностей старшокласників, популяризації народної пісні та української естрадної пісні, сучасної та народної хореографії, підтримання різноманітних форм музичного фольклору, образотворчого та прикладного мистецтва. В різних номінаціях  брали участь понад  400 учасників- старшокласників  навчальних закладів області. В номінації «Естрадна пісня» 1-е місце присуджено  Марії Титаренко, учениці 8 класу Приворотської загальноосвітньої школи,  а 2-е місце- Віктору Царенку, учню Ставищенської загальноосвітньої школи.  Відзначено хорошу підготовку до фестивалю-конкурсу дуету старшокласниць  із Ставищ Катерини Мартинчук та Наталії Баженової.  Вітаємо переможців  та бажаємо і надалі тримати високу марку!!!

У Житомирському обласному Центрі  народної творчості відбувся обласний конкурс читців, присвячений 203-й річниці з дня народження  Т.Г. Шевченка.

У Житомирському обласному Центрі  народної творчості відбувся обласний конкурс читців, присвячений 203-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.

Нещодавно в приміщенні Житомирського обласного Центру  народної творчості відбувся обласний конкурс читців, присвячений 203-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. В конкурсі, організованому управлінням культури облдержадміністрації, Житомирським обласним Центром народної творчості  взяли участь 44 читці з 13 районів та 4 міст області.  Конкурс проводився з метою розвитку і модернізації української культури за напрямками: література, театральне мистецтво, художнє читання, популяризації української мови, творчості Тараса Шевченка, класичної та сучасної української поезії, виявлення мистецьких талантів, підтримки та професійного удосконалення талановитої молоді в жанрі художнього читання. До участі в конкурсі запрошувалися читці-аматори різних вікових категорій, зокрема, учнівська молодь, студенти вищих та середніх  навчальних закладів області. В репертуарі читців були представлені поетичні твори Т.Г. Шевченка,  Л. Українки, Івана Сльоти,  Ліни Костенко та інших сучасних українських авторів (кожен конкурсант згідно з Положенням представляв по 3 твори).  Журі конкурсу відзначили високу  виконавську  майстерність  Валерії Смірнової, першокласниці Брусилівської загальноосвітньої школи №1, та Галини Антоненко, десятикласниці  Соловіївської  загальноосвітньої школи, які представляли Брусилівщину на конкурсі. Ми щиро вітаємо дівчат з  дебютом і бажаємо нових перемог!!!