Поезія Шевченка - вустами юних.

Дата: 18.04.2017 10:14

Нещодавно в приміщенні Житомирського обласного Центру  народної творчості відбувся обласний конкурс читців, присвячений 203-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. В конкурсі, організованому управлінням культури облдержадміністрації, Житомирським обласним Центром народної творчості  взяли участь 44 читці з 13 районів та 4 міст області.  Конкурс проводився з метою розвитку і модернізації української культури за напрямками: література, театральне мистецтво, художнє читання, популяризації української мови, творчості Тараса Шевченка, класичної та сучасної української поезії, виявлення мистецьких талантів, підтримки та професійного удосконалення талановитої молоді в жанрі художнього читання. До участі в конкурсі запрошувалися читці-аматори різних вікових категорій, зокрема, учнівська молодь, студенти вищих та середніх  навчальних закладів області. В репертуарі читців були представлені поетичні твори Т.Г. Шевченка,  Л. Українки, Івана Сльоти,  Ліни Костенко та інших сучасних українських авторів (кожен конкурсант згідно з Положенням представляв по 3 твори).  Журі конкурсу відзначили високу  виконавську  майстерність  Валерії Смірнової, першокласниці Брусилівської загальноосвітньої школи №1, та Галини Антоненко, десятикласниці  Соловіївської  загальноосвітньої школи, які представляли Брусилівщину на конкурсі. Ми щиро вітаємо дівчат з  дебютом і бажаємо нових перемог!!!