Майстер-клас по виготовленню великодніх писанок .

Дата: 03.05.2017 15:20

В рамках традиційного районного фестивалю   «Великодня писанка», який проходив 27 квітня в Брусилівському парку, були представлені великодні композиції загальноосвітніх навчальних закладів району. А в фойє селищного Будинку культури майстер-клас по виготовленню великодніх писанок проводила вчитель Брусилівської  ЗШ 1-3 ст.№1 Сафронова С.О..  Серед охочих перейняти вміння власноруч розмалювати писанку були не тільки школярі району, а й дорослі, серед них-  Брусилівський селищний голова Габенець В.В. та директор Будинку культури Федишина К.В..

Кращі роботи учасників фестивалю «Великодня писанка» були представлені на наступний день в рамках заходу по врученню премії Івана Огієнка лауреатам 2017 року і отримали високу оцінку від гостей Брусилівщини.