Фото без описуУ сучасній Україні система освіти безперервно розвивається, і для неї характерне постійне відновлення й саморозвиток.

Освітянська громадськість Брусилівщини також працює над вдосконаленням змісту навчально-виховного процесу.Щороку педагоги району беруть участь у педагогічній виставці «Сучасна освіта Брусилівщини». У 2016/2017 н.р. 16 навчальних закладів районувзяли участь. В 6 номінаціях було представлено 49 робіт. Відповідно до висновків журі було визначено 16 робіт-переможців, які були подані на обласну виставку.

Брусилівський методичний кабінет Брусилівської селищної ради повідомляє, що відповідно  підсумкового наказу КЗ ЖОІППО ЖОР "Про підсумки ХХ обласної педагогічної виставки "Сучасна освіта Житомирщини -2017" представників освітніх закладів Брусилівщини буде нагороджено 9 дипломами.

Диплом І ступеня:

- Химченко Владислав Володимирович, вчитель трудового навчання та технологій за роботу «Електронний навчально-методичний посібник з дисципліни «Технології сільськогосподарського виробництва»;

- Булгакова Світлана Миколаївна, практичний психолог та методист  БрусилівськогоДНЗ «Віночок» за роботу «Організація форм роботи дослідницько-пошукової діяльності з дошкільнятами».

Диплом ІІстепеня:

- Рудницька Ірина Валеріївна, соціальний педагог Брусилівської гімназії імені Г.О.Готовчиця за роботу «Тренінг-курс для учнів 9-11 класів «Біле рабство – як не стати жертвою торгівлі людьми!»;

- Белінський Віктор Вячеславович, вчитель фізичної культури Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за роботу «Практичний посібник «Прийоми, форми та методи навчання, які сприяють формуванню позитивної мотивації учіння молодших школярів»;

- Кондратюк Людмила Сергіївна, вихователь групи продовженого дня Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за роботу «100 рухливих ігор для ГПД»

Диплом ІІІ ступеня:

- Шкадюк Валентина Анатоліївна, вчитель англійської мовиБрусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за роботу «Практичний посібник «Робота в парах на уроках англійської мови в 5 класі»;

- Мілієнко Ольга Борисівна, вчитель географії  ПриворотськоїЗОШ І-ІІІ ступенів за роботу «Формування топографо-картографічних компетентностей у курсі шкільної географії»;

- Косарчук Олена Миколаївна, вчитель української мови і літератури ОсівецькогоНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» за роботу «Література рідного краю. Поети Житомирщини (розробка уроків)»;

- Дудіна Оксана Павлівна, вчитель іноземної мови МорозівськоїЗОШ І-ІІІ ступенів за роботу «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів на уроках німецької мови в основній школі».

Вітаємопедагогів, чиїметодичнірозробкибуловідзначенообласнимжурі!

Дякуємоусім педагогам, якіподілилисьсвоїмипрофесійнимиздобутками в рамках виставки перспективного професійногодосвіду.

Переконані, що наполегливою працею педагогів, освіта Брусилівщини займе гідне місце в освітньому просторі Житомирщини.

Зичимо всім нових творчих звершень, плідної праці, здоров’я, благополуччя і сподіваємось на нові спільні досягнення в галузі освіти.