«Бібліотека: новий формат діяльності»

«Бібліотека: новий формат діяльності»… під такою назвою у Брусилівській селищній бібліотеці ім.Г.М.Ткаченка відбувся семінар-практикум для працівників сільських бібліотек-філіалів.

Маленький актор в кожній дитині

Враховуючи те, що одним із пріоритетних напрямів діяльності дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році є формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми та з метою використання у навчально-виховному процесі творчої гри  07.04.2017 року на базі дошкільного навчального закладу "Калинка" Ставищенської сільської  ради відбувся семінар-практикум для вихователів ДНЗ та НВК з теми: «Розвиток творчих здібностей дошкільнят засобами театрального мистецтва». Метою семінару було розкриття можливості використання театрального мистецтва  у розвитку творчих здібності особистості, формування властивостей і збагачення її внутрішнього змісту.

Патріотизм починається з колиски

Враховуючи вимоги Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної ситуації в країні та з метою підвищення, удосконалення професійної майстерності педагогів 15 лютого 2017 р.  на базі Брусилівського ДНЗ «Віночок» Брусилівської селищної ради було проведено семінар-практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з теми: «Формування у дошкільників морально-етичних якостей особистості через ознайомлення з літературною спадщиною В.О.Сухомлинського».

Новини спорту

Збірна району та вихованців ДЮСШ 30 травня 2017 року  у місті Бердичеві виступила на обласному чемпіонаті з легкої атлетики. Вітаємо учня Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Меркулова Іллю з ІІІ місцем у бігові на 800метрів.

Свято Трійці у с.Костовці

За традицією,  погожою дниною, сонячними обіймами  та Божою благодаттю зустрічає краян невеличке село Костовці  у цей святковий день. Убравшись у зелені шати ( як і годиться на П’ятидесятницю або Трійцю), ця мальовнича місцина  наповнюється багатоголоссям пісень, дитячим сміхом, розважливим гомоном бесіди, пахощами козацького кулешу впереміш із духмяним цвітом акації, жасмину, півонії…

«Книжковий дім відкритий всім»: екскурсія до бібліотеки

«Книжковий дім відкритий всім»: екскурсія до бібліотеки …під такою назвою відбулась сьогодні для вихованців літнього табору, що діє при Брусилівській ЗОШ №1, які завітали до Брусилівської селищної бібліотеки ім. Г.М.Ткаченка на чолі з педагогом О.В.Медведчук. Бібліотекар кафедри юнацтва І.В.Толкач розповіла дітям про правила користування бібліотекою та перевірила, чи уважно вони слухали, за допомоги каверзних питань.

Обдаровані діти — гордість і надія Брусилівщини

Діти — це майбутнє будь-якої нації та держави, на них покладають свої найкращі сподівання батьки, педагоги, наставники. Бог щедро обдарував дітей на Брусилівщині різними талантами до науки та мистецтва. Вони прославляють рідну землю і радують своїх батьків перемогами на різних конкурсах та олімпіадах, підтверджуючи своїм успіхом те, що наш край і його люди благословенні Господом.

Проведено обряд урочистої державної реєстрації народження

У Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1-го червня, у Брусилівському  районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у Житомирській області  відбувся урочистий обряд державної реєстрації народження, який провела начальник відділу ДРАЦС Смиковська Галина Михайлівна. На реєстрації був присутній  Брусилівський селищний голова Володимир Васильович Габенець, який привітав родину Хомичів  із Морозівки  та родину Ариштович із Брусилова з народженням донечок, квітами та ціннимии подарунками.

«Пийте, діти, молоко – будете здорові!»

1 червня у Брусилівській ЦРБ ім Г. М. Ткаченка бібліографом Мельниченко Т.І. був проведений бібліо-квест «Пийте, діти, молоко - будете здорові». Можливо те, що ви будете дуже здивовані, дізнавшись про існування такого свята, як Всесвітній день молока. Недарма це свято збігається із всесвітнім Днем захисту дітей. Адже саме вони є головними споживачами молока, яке надає помітний вплив на фізичний і розумовий розвиток. Цей продукт настільки багатий різними мінералами і мікроелементами, що замінити його не зможуть навіть найсучасніші й дорогі вітамінні комплекси.