Суха трава і листя. Чому їх не можна спалювати?
Настає довгожданна весна. Разом з тим підвищується ризик виникнення пожеж, пов’язаних зі спалюванням трави, сухостою, опалого листя. Це стало справжнім лихом як для нашого селища, так і для громади в цілому. Сухі трава та листя легко займаються від сірника або цигарки.
Увага!!! Брусилівський районний сектор Управління ДСНС Житомирщини застерігає: горить суха трава!
Щорічно, як тільки зійде сніг, і встановиться суха погода, до Служби порятунку «101» починають надходити численні повідомлення про загорання минулорічної сухої рослинності на сільськогосподарських угіддях, уздовж транспортних магістралей і навіть на територіях приватних домоволодінь у селах.
І знову про вибір професії
Як знайти таку професію, щоб згодом ідеї та плани переросли у справу до душі, для учнівської молоді завдання не з легких. На допомогу у вирішенні даної проблеми приходять фахівці служби зайнятості. Під час профорієнтаційного заняття з учнями 8-9 класів Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжили знайомство із світом сучасних професій, основними чинниками вибору професії.
Підсумки конкурсу читців серед школярів Брусилівщини
Щорічний конкурс читців, присвячений 148-й річниці від дня народження Лесі Українки та 205-й річниці від дня народження Тараса Шевченка серед школярів Брусилівщини був проведений 27 лютого в залі Брусилівської дитячої музичної школи. Організаторами конкурсу є відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації та відділ освіти і спорту Брусилівської селищної ради. Метою конкурсу є популяризація української мови, творчості Лесі Українки і Тараса Шевченка, класичної та сучасної української поезії, виявлення мистецьких талантів серед школярів Брусилівщини, представлення їх на районних та обласних конкурсах і фестивалях. Журі в складі Філоненко Л.М.- начальника відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації селищної ради, Кіщенко Ю.Г.- завідувача методичного кабінету відділу освіти і спорту селищної ради, та Івасенко Т.В.- методиста Брусилівського селищного Будинку культури, при визначенні переможців враховувало рівень репертуару та виконавської майстерності школярів, їх сценічну культуру. Слід зазначити, що в конкурсі взяли участь 60 школярів різних вікових категорій (це значно більше порівняно з попередніми роками), які представляли 10 загальноосвітніх навчальних закладів та трьох клубних установ нашої громади. Впродовж двох годин школярі читали твори Лесі Українки і Тараса Шевченка (кожен із учасників на вибір представляв один твір) і за результатами конкурсу визначено переможців за I, II, III місця в трьох вікових категоріях:
Як примусово зняти з реєстрації особу? Правові підстави виселення з помешкання
За яких підстав особу можна примусово виселити та позбавити її реєстрації в судовому порядку. Чи може власник житла виселити із помешкання члена своєї сім’ї, якщо той не проживає за місцем реєстрації?. Фахівці бюро інформують: Якщо особа не є власником житла і не має законних прав на проживання у ньому, тобто мешкає не на підставі договору оренди (найму) або на іншій законній підставі, то таку особу можна примусово виселити та позбавити її реєстрації в судовому порядку. Примусове зняття з реєстрації особи здійснюється на підставі судового рішення. Для цього необхідно подавати позов про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщення та зняття з реєстрації. Позовна заява подається до суду за місцем розташування житлового приміщення. При тимчасовій відсутності особи, що зняла в оренду житло або членів її сім’ї, як довго за ними зберігається житлове приміщення? У такому випадку — шість місяців. Проте, якщо особа, яка винаймає житло або члени її сім’ї були відсутні з поважних причин понад шість місяців, цей строк за заявою відсутнього може бути продовжено особою, яка здала житлове приміщення в оренду, а в разі виникнення між ними спору — судом. Крім того, житлове приміщення зберігається за тимчасово відсутнім орендарем або членами його сім’ї понад шість місяців у випадках:
Запрошуємо на свято "Жінка року"
5 березня 2019 року о14.00 у приміщенні сільського клубу с.Високе відбудуться урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. У програмі свята: вшанування жінок Брусилівщини – переможниць районного конкурсу «Жінка року» та концерт.
Вшанували пам'ять героїв Небесної сотні
У відповідності до Указу Президента від 11.02.2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» шороку в Україні 20 лютого відзначається як день Героїв Небесної Сотні. В цей день зібралися біля пам’ятника «Синам і дочкам, які віддали своє життя за незалежність, гідність і цілісність України» жителі Брусилівщини, щоб в скорботі схилити голови перед пам’яттю людей різного віку– героями Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували героїв Небесної сотні, всіх героїв, які загинули за незалежну Україну, синів і дочок, які боролися за права та свободу українського народу. Не шкодуючи свого життя, виборювали права та свободу українського народу, незалежність та цілісність України на майдані Незалежності в Києві наші земляки- Нечипоренко Анатолій Ілліч, уродженець селища Брусилів, учасник Революції гідності, та Сидорчук Юрій Володимирович, який проживав в с. Вільшка. Обом посмертно присвоєно звання «Героя України». Панахиду провів благочинний Православної церкви України, настоятель Свято-Воскресенської церкви Брусилова Олег Романина. На мітингу по вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні виступили голова Брусилівської районної ради Рафальськ Н.А., Брусилівський селищний голова Габенець В.В., перший заступник голови Брусилівської районної державної адміністрації Ненюк О.О. та голова районної громадської організації «Майдан Брусилівщини» Козар М.Д.. Проникливі слова пісні «Небесна сотня» та вірша «Вставай, мій Майдане» у виконанні учнів Брусилівської гімназії викликали сльози і всіх присутніх на мітингу. Бережіть, люди, серця свої, щоб вони не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх! Ми є… Були… Ми будем вічно жити і прославляти український рід, з якого всі ми, звідки є ми діти - Вкраїни - неньки найдорожчий цвіт.
Засідання клубу «Мій вибір»
Днями відбулося засідання клубу "Мій вибір" на тему: «Інтереси, здібності, схильності та їх вплив на обрану професію» у Брусилівській ЗОШ №1 І-ІІІ ст..