Обдаровані діти — гордість і надія Брусилівщини

Діти — це майбутнє будь-якої нації та держави, на них покладають свої найкращі сподівання батьки, педагоги, наставники. Бог щедро обдарував дітей на Брусилівщині різними талантами до науки та мистецтва. Вони прославляють рідну землю і радують своїх батьків перемогами на різних конкурсах та олімпіадах, підтверджуючи своїм успіхом те, що наш край і його люди благословенні Господом.

Проведено обряд урочистої державної реєстрації народження

У Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1-го червня, у Брусилівському  районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у Житомирській області  відбувся урочистий обряд державної реєстрації народження, який провела начальник відділу ДРАЦС Смиковська Галина Михайлівна. На реєстрації був присутній  Брусилівський селищний голова Володимир Васильович Габенець, який привітав родину Хомичів  із Морозівки  та родину Ариштович із Брусилова з народженням донечок, квітами та ціннимии подарунками.

«Пийте, діти, молоко – будете здорові!»

1 червня у Брусилівській ЦРБ ім Г. М. Ткаченка бібліографом Мельниченко Т.І. був проведений бібліо-квест «Пийте, діти, молоко - будете здорові». Можливо те, що ви будете дуже здивовані, дізнавшись про існування такого свята, як Всесвітній день молока. Недарма це свято збігається із всесвітнім Днем захисту дітей. Адже саме вони є головними споживачами молока, яке надає помітний вплив на фізичний і розумовий розвиток. Цей продукт настільки багатий різними мінералами і мікроелементами, що замінити його не зможуть навіть найсучасніші й дорогі вітамінні комплекси.

До дня захисту дітей

28 травня, до Дня захисту дітей, працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради була організована поїздка 28 дітей пільгових категорій на VI Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «ЧілдренКінофест».

Місцеве самоврядування: події тижня

 У Житомирі в рамках проекту  «U-LEAD з  Європою» відкрився «Центр розвитку місцевого самоврядування». Відбулася ця подія 20 травня 2017 року. Фахівці, що працюватимуть у цій установі, яка розміщена за адресою: вул. Михайлівська, 8/1, надаватимуть практичну допомогу  органам  влади та місцевого самоврядування Житомирської області для реалізації регіональної політики та реформи з децентралізації, здійснення адміністративних послуг на користь громадян. Сьогодні в Україні вже працюють10 подібних центрів, а до кінця червня планується задіяти  23.

Визначено переможців історико –літературного краєзнавчого  конкурсу  «Духовні скарби І.Огієнка»

Навчальний рік добігає кінця. Для кожного шкільного закладу травень –це пора «жнив»: виставлення оцінок, звітів, підсумків та нагороджень.Приємно, що багато учнів нашої громади у цьому році брали активну участь у найрізноманітніших конкурсах й олімпіадах із різних предметів, у спортивних змаганнях та мистецьких турнірах районного, обласного та всеукраїнського рівня, де вибороли призові місця та отримали грамоти й  дипломи.                                                                        

Вихованці пришкільного літнього табору відвідали бібліотеку

Вихованці пришкільного літнього табору відвідали бібліотеку, яка і у період шкільних канікул продовжує пропонувати цікаве та корисне дозвілля.  Випускників 1х та 3х класів на чолі з керівниками групи, вчителями Брусилівської ЗОШ № 1 А.В.Сломовською та Н.А.Родіоновою, радо зустрічали працівники Брусилівської селищної бібліотеки для дітей - заступник директора по роботі з дітьми М.В. Кіщенко та бібліотекар Л.В. Паламаренко, які запропонували захоплюючу подорож у цікавий бібліотечний світ. Спершу юних відвідувачів ознайомили з роботою бібліотеки, правилами користування її послугами, з книгами та журналами, які є у фонді – зараз, на жаль, не кожна родина може собі дозволити придбати дітям цікаве видання, тому добре, що є можливість читати їх у бібліотеці. 

Останній дзвоник та випуск у Брусилівській ЗОШ I-III ст. № 1

26 травня у селищному Будинку культури для учнів Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбулось урочисте свято з нагоди завершення навчального року та прощання випускників зі школою, на яке були запрошені голова Брусилівської селищної ради Габенець В. В. та голова районної ради Рафальська Н. А. Почесні гості виступили з привітальним словом перед присутніми та разом з директором школи Липком С. П. вручили школярам почесні грамоти, подяки, дипломи за досягнення у навчанні та за активну  участь у районних культурних заходах та у районних і обласних змаганнях.