Традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”. З метою надання дітям, які виховуються в сім'ях, які опинились в складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо – зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності. Відповідно до наказу № 54-ОД від 22.08.2019 року служби у справах дітей облдержадміністрації та наказу №152 від 27.08.2019 року служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради  «Про організацію проведення у 2019 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» на території Брусилівської селищної ради. В ході проведених перевірок було встановлено, що усі діти шкільного віку охопленні навчанням. З дітьми були проведені бесіди щодо належного відвідування занять, ознайомлено їх із відповідальністю за вчинення правопорушень та обов’язками учнів. Під час рейдів здійснено відвідування 32 сім’ї в яких виховується 104 дитини, які опинились в складних життєвих обставинах про що складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання. Також встановлено, що дирекцією навчальних закладів вживаються всі заходи щодо залучення дітей шкільного віку до навчання.

Фото без опису  Людмила МЕЛЬНИК,

начальник служби у справах дітей,

сім’ї та молоді селищної ради