Червоним кольором  осінь позначила в календарі професійне свято – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Бо є така професія - дарувати людям радість і хороший настрій у ті дні, коли інші відпочивають. Щирі слова вітань  присутнім на святі працівникам  культури і аматорам народної творчості Брусилівщини адресували начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Брусилівської селищної ради Лариса Філоненко, заступник Брусилівського селищного голови Віктор Шкуратівський, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр  Ненюк  та  голова профспілкової організації працівників підприємств, установ і організацій Брусилівської громади Катерина Танасова, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді і спорту Брусилівської райдержадміністрації Ольга Ариштович та Ставищенський сільський голова Олександр Замогильний. Були на святі і квіти, і подарунки від керівництва та слова вітань від колег, друзів та спонсорів, були пісні і сюрпризи… Щедра Брусилівська земля народними самобутніми талантами, які творять справжнє мистецтво, примножують духовні цінності нашого народу. Минають роки, змінюються суспільні устрої, на зміну одним поколінням приходять інші і в кожного свої смаки, уподобання, погляд на життя, але народна пісня – щира і мудра, залишається жити вічно. Саме таку невмирущу пісню впродовж 40 років популяризує народний вокальний  ансамбль «Чарівниця» Брусилівського селищного Будинку культури, який є неодноразовим лауреатом Міжнародного фестивалю «Чорнобильські мотиви» в м.Дніпрі, Всеукраїнського фестивалю «Серпневий заспів» в м.Чорноморську,  обласних  фестивалів  «Мамина вишня», «Поліське перевесло», «А льон цвіте», Міжнародного літературно-мистецького свята «Лесині джерела», а у  2015 році   «Чарівниці» отримав премію  імені Лесі Українки. На сцену запрошували учасниць жіночого вокального ансамблю Будинку культури різних років, їм вручали подяки і квіти, дарували пісні і дякували рідним і близьким, друзям і поціновувачам їхнього таланту, а за дружню моральну і матеріальну підтримку- меценатам і спонсорам, і всім- за розуміння, терпіння і  віру в перемоги. Нехай же відгукнуться вдячністю всі наші діла, а Всевишній береже кожного з нас у своїй благодаті, в родинному затишку та здоров’ї! Нехай у злагоді та любові проходять наші  дні, даруючи радість творчого натхнення і життєвих перемог!

Г.Андреєва, методист селищного Будинку культури