Служба у справах дітей , сім’ї та молоді  Брусилівської селищної ради оголошує набір кандидатів у патронатні вихователі, з метою створення найкращих умов для зростання дитини та подолання складних життєвих обставин. Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки. Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд (від 3-х до 6-ти місяців), виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатним вихователем можуть стати:

• громадяни України віком від 35 до 60 років для жінки і до 65 років для чоловіка, які перебувають у шлюбі та проживають на спільній житловій площі;
  • мають позитивний досвід сімейного виховання дітей;
  • мають житло (власне чи орендоване );
  • не мають судимості;
  • стан здоров’я яких дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;
  • один з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;
  • пройшли навчання та отримали довідку та рекомендацію

За детальною інформацією звертайтеся до служби у справах дітей , сім’ї та молоді  Брусилівської селищної ради, яка знаходиться за адресою: Житомирська область,  смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні ,2 каб. 04, тел: (04162)30255

Людмила МЕЛЬНИК, начальник служби у справах дітей,

сім’ї та молоді селищної ради