ТОКСИКОДЕРМІЯ: ПРИЧИНИ ТА ПРОФІЛАКТИКА

Токсикодермія, або токсико-алергічний дерматит — це гостре запалення шкіри або слизових оболонок, що виникає в наслідок надходження в організм алергенів та речовин, які мають токсичну дію.    Захворювання характеризується появою висипки та свербежу на  тлі  надходження в організм алергенів. При тяжкому перебігу  захворювання погіршується загальне самопочуття, виникають симптоми  ураження внутрішніх органів.

Проєкт «Чекаємо на твоє повернення» впроваджується в межах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт

Ми впевнені, що все наше життя забарвлене в чорно-білих тонах. Смуга – біла, потім – чорна, а далі – ще чорніша. Добре, коли хоч інколи ми маємо можливість розфарбувати своє існування в різні кольори.

Проєкт «Чекаємо на твоє повернення»

Проєкт «Чекаємо на твоє повернення» розроблений з турботою про демобілізованих військовослужбовців та членів їхніх сімей і займається питанням підготовки сприятливих умов для повернення їх додому.

УВАГА НАГОЛОШУЄМО!

Брусилівська селищна територіальна громада повідомляє власників ( або відповідальних особі)  крамниць, кафе  про необхідність своєчасного прибирання територій від снігу та льоду,  також прибирати території прилеглі та закріплені за підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності.  Прибирання снігу  посипання доріжок  та сходів біля об’єктів торгівлі, офісів, а також вживати протиожеледні заходи для уникнення травматизму людей  – це прямий обов’язок бізнесу.

У Брусилові пройшов інтерактивний івент «Подорож до ментального здоров’я»

Ми всі з вами перебуваємо у стані війни. І нашій внутрішній тривозі поки ще немає відбою. Але далеко не кожен знає, як підтримати себе та близьких, коли тривожні думки перестають бути нормою.

Що робити зі стресом?

Нормально час від часу відчувати стрес, а потім дати організму відновитися. Але зараз більшість українців перебувають у постійному стані стресу.