ЗАСТОСУНОК «МОЯ ПОДАТКОВА»

Отримання відомостей про доходи, отримання інформації про суму грошового зобовʼязання (ППР), подання податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка) відтепер можна отримати за 5 хвилин, не виходячи з дому, у зв’язку з доступним мобільним додатком від ДПС – «Моя податкова».

Електронні сервіси ДПС – просто та зручно

Електронні сервіси ДПС надають можливість платникам спілкуватися з податковими органами, отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації, а також подати звітність дистанційно. Користування онлайн сервісами податкової – це зручно, економно у часі, безкоштовно, цілодобово.

Центр обслуговування клієнтів щоденно опрацьовує близько 500 звернень клієнтів Житомирської філії «Газмережі»

З 1 вересня 2023 року у Житомирській області розподіл газу здійснює Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Усі питання щодо розподілу газу клієнти компанії можуть вирішити у Центрах обслуговування клієнтів. Наразі у області працює 17 таких центрів.

Як власникам земельних часток (паїв) приготуватись до зустрічі 1 січня 2025 року, аби не втратити право на землю‼️⁉️

Якщо у Вас або у ваших родичів на руках Сертифікат на земельну частку (пай), негайно потрібно діяти, аби земля після 1 січня 2025 року не перейшла громаді‼️

Відбулось  сімдесят шосте  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

20 грудня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  сімдесят шосте  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.

Бібліотека запрошує у ретро-подорож «Брусилів на унікальних світлинах»!

В рамках проекту «Виставковий тиждень» у Брусилівській центральній універсальній публічній бібліотеці ім. Г.М. Ткаченка розпочинаємо пошук та збір світлин з домашніх архівів брусилівчан, що мають історичну краєзнавчу цінність. Брусилів крізь призму сімейних фотоархівів брусилівчан можна побачити в нашій бібліотеці. Безперечно, така колекція є справжнім скарбом для краєзнавців.

Обереги мого роду

Під такою назвою в приміщенні Брусилівського селищного будинку культури відбулася персональна виставка Аліни Святнюк.

Чемпіонат з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед працівників освіти

15-16 грудня 2023 року команда вчителів Брусилівської селищної територіальної громади взяла участь у 2-ому обласному Чемпіонаті з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед працівників освіти, який пройшов на базі Стрибізького ліцею Курненської територіальної громади. Наша команда гідно представила Брусилівську громаду та отримала великий досвід в подоланні дистанції.