У Житомирському магістраті 21 червня відбулося XIV обласне свято декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень». На святі було  представлено традиційну поліську та художню вишивку, іконопис, народні музичні інструменти, живопис, прикраси з бісероплетіння, текстильні вироби виготовлені технікою «печворк», вироби з соломоплетіння, ляльки-мотанки, жіночі прикраси з полімерної глини, декор з дерева та багато інших виробів. Також для гостей свята провели майстер-клас з гончарства Заслужені майстри народної творчості України Іван і Данило Рештати із села Яструбня Брусилівської ОТГ . Найкращі майстри декоративно-прикладного мистецтва були відзначені подяками Житомирської обласної ради, Житомирської ОВА та Житомирського обласного центру народної творчості Житомирської обласної ради.