Культурний фронт триває...

Культурний фронт триває... Запрошуємо вас відвідати одну з найкращих краєзнавчих світлиць громади. Зокрема, колекцію різноманітних ляльок-мотанок виготовлених руками керівника народного фольклорно-етнографічного колективу "Здвижаночка", директора Покришівського сільського Будинку культури Ліни Гудзь.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: В ГРОМАДАХ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ПРОЄКТ USAID «ГОВЕРЛА»

02 вересня 2022 року Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») офіційно розпочав партнерство з 40 громадами Житомирської, Закарпатської, Одеської та Рівненської областей. Голови громад та Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрагам підписали Угоди про наміри.

Відбулося засідання конкурсної комісії на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров'я Брусилівської селищної ради

05.09.2021 відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Брусилівської селищної ради.

На благодійній акції в Романівці зібрано 4,375 грн.

Нещодавно в Романівському СБК відбулася благодійна акція "Перемогу наближаємо разом". Перед жителями села виступили юні аматори сцени. Була проведена ярмарка, на якій продавали різну випічку, дякуючи золотим рукам Гашумової Олени, Шаповал Світлани, Куришко Лесі, Ковальчук Наталії, Семенової Валентини.

Другий благодійний концерт у Брусилові: зібрано 15650 гривень

1 вересня в центрі Брусилова аматори Брусилівського селищного Будинку культури провели благодійний концерт з метою збору коштів для адресної допомоги  Збройним Силам України. Всього було зібрано 15650 грн. Зараз вивчаємо кому із наших захисників потрібна першочергова допомога. Про витрати оперативно інформуватимемо вас, шановні земляки.

Подарунки від наших волонтерів!

Попри всі випробування, які постали перед кожним з нас та перед нашою країною, сьогодні урочисто розпочинається новий навчальний рік.

«Житомиргаз Збут» повернув клієнтам майже 3 млн грн переплат

Станом на 30 серпня 2022 року ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом ТВІЙ ГАЗЗБУТ, повернуло побутовим клієнтам 2 млн 999 тис. грн переплат та помилково сплачених коштів за спожитий природний газ.     У ТОВ «Житомиргаз Збут» наголошують, що повернення переплат триває і просять клієнтів мати терпіння та чекати на свою чергу. За червень- серпень компанія повернула кошти вже 1237 заявникам. «Компанія робить усе можливе, аби кошти були повернуті якнайшвидше. Щодня менеджери опрацьовують заяви споживачів, які звернулися за поверненням переплати або ж помилково сплачених коштів. Уже повернули майже 3 млн грн», – розповідає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.     Довідково: З 1 травня поточного року побутових клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут» було автоматично переведено до постачальника «останньої надії», функції якого виконує ГПК «Нафтогаз України».

Виставка дитячих малюнків від Ольги Мединської

31 серпня в приміщенні Брусилівського селищного Будинку культури відбулося відкриття виставки дитячих малюнків «Україна сьогодні очима дітей». Всього представлено понад 80 робіт. Ініціатором та організатором виставки стала художниця, дизайнерка, волонтерка Ольга Мединська. На заході були присутні діти – автори робіт та їхні батьки. На відкритті виставки своїми думками щодо дитячої творчості поділилися секретар селищної ради Віктор Шкуратівський, заступник селищного голови Світлана Приходько та начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Лариса Філоненко.