Зустріч з благодійниками «КАРІТАС-ЖИТОМИР»

  Початок цього навчального року знову складний, адже відбуватиметься в умовах війни. Для когось навчальний рік розпочнеться за шкільними партами, для  когось - в дистанційному форматі. В Брусилівській територіальній громаді учні розпочали навчання за шкільними партами.

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

            Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!              Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.              Цей день ‒ символ єдності поколінь, чудова можливість висловити слова вдячності батькам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту та мудрість.              Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути гідними громадянами свого рідного краю.              Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ!

Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 26 вересня 2023 року № 11.1.3-21/20694 та інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 25 вересня 2023 року № 2023.6455-fup 12, стосовно виявлення Bacillus cereus в соусах з Нідерландів (виробник: Lekkerkerker Food, Netherlands) до України (отримувач: «ЯН ДЖЕНЕРАЛ ПРОДАКТС УКРАЇНА», проспект Повітрофлотський 66, м. Київ, 03151).

Ініційований нардепом Арсенієм Пушкаренком проект «Діти Перемоги» завітав до нашої громади

 На Житомирщині триває великий соціальний проект «Діти Перемоги», який був ініційований народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком та реалізований спільно з Житомирським обласним академічним театром ляльок.  «Завдяки Збройним силам України, які боронять суверенітет і територіальну цілісність держави, наша країна залишається вільною та демократичною. Тож першочерговий обов’язок кожного українця — підтримувати ЗСУ і піклуватися про родини захисників. «Діти Перемоги» — це саме про таку підтримку близьких і рідних наших Героїв», — переконаний Арсеній Пушкаренко.  Святкова вистава, розважальна програма, солодощі, фотозона і Пес Патрон — усе організовано задля того, щоб родини наших військових мали змогу відволіктися від щоденних новин і хвилювань, пов’язаних із війною. Кожен із них щохвилини подумки за своїми рідними, які на передовій захищають Україну.  «Проект «Діти Перемоги» — це продовження заходів, які під час новорічно-різдвяних свят провели у кількох громадах Житомирщини за ініціативи Арсенія Пушкаренка. Тоді свято настільки сподобалося малечі та їхнім рідним, що його вирішили продовжити, і цього разу приурочили до Дня Незалежності України», - сказав у виступі Брусилівський селищний голова Володимир Габенець.  «Для наших військових, які сьогодні виконують свій обов’язок на фронті і щодня ризикують життям, важливо знати, що вдома про їхні родини турбуються. Такі заходи є необхідними: вони дають можливість  у цей складний час подарувати  позитивні моменти як дітям наших Героїв, так і їхнім близьким, які раді бачити щасливі посмішки малечі», — зазначив Арсеній Пушкаренко.  Планується, що у рамках проекту «Діти Перемоги» такі свята для родин військових проведуть по всій Житомирській області.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

 Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Мир для найменших громадян України починається з привітної посмішки, теплоти та доброзичливості педагогів, відчуття безпеки і комфорту, якими вони щоденно оточені в дитячому садку.

Інформаційні матеріали щодо мінімального податкового зобов’язання

     1. Що таке мінімальне податкове зобов’язання?  Це обов’язковий платіж, що являє собою мінімальну суму податків, які повинні бути сплачені з земельної ділянки, віднесеної до сільськогосподарських угідь.   2. Чому я отримав податкове повідомлення-рішення про сплату мінімального податкового зобов'язання за 2022 рік?   Мінімальне податкове зобов'язання було введено Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» у 2022 році.   Згідно з цим Законом, першим роком, за який визначається мінімальне податкове зобов’язання, є 2022 рік.   Відповідно, податкове повідомлення-рішення про сплату мінімального податкового зобов'язання за 2022 рік надсилається фізичним особам у 2023 році, якщо вони самостійно обробляють земельну ділянку і вона відповідно не передана офіційно в оренду.   3. Хто є платником?  Фізична чи юридична особа, що за офіційними даними обробляє відповідну земельну ділянку.  Якщо земельна ділянка офіційно не передана власником в оренду, емфітевзис або інше користування, вважається ще її обробляє власник такої земельної ділянки.  Якщо земельна ділянка була офіційно передана в оренду, емфітевзис або інше користування на підставі договорів, укладених та зареєстрованих відповідно до законодавства, платником мінімального податкового зобов’язання буде орендар (землекористувач).  4. Скільки треба заплатити?    Сплаті до бюджету підлягає сума МЗП, яка зменшується на суму податків, що були сплачені за відповідний рік у зв’язку з обробітком відповідної земельної ділянки. Якщо сума сплачених податків більше ніж МЗП то гроші сплачувати не треба.    До податків, що зараховується у сплату МЗП відноситься: ПДФО та військовий збір сплачений з: 1) доходу від реалізації с/г продукції, що була вирощена на такій земельній ділянці; 2) заробітної плати найманих працівників; земельний податок та єдиний податок четвертої групи спрощеної системи оподаткування, сплачені з відповідної земельної ділянки. Розмір МПЗ визначається за формулою: МПЗ = НГО x К x М / 12, де НГО - нормативна грошова оцінка земельної ділянки; К - коефіцієнт, який становить 0,04 у 2022 році і з 2023 року становитиме 0,05; М - кількість календарних місяців, протягом яких земельна ділянка перебуває у власності, оренді, користуванні на інших умовах. Таким чином, якщо земельна ділянка останній рік не змінювала власника, розмір МПЗ у 2023 році за 2022 рік складе 4% НГО, в середньому по країні це приблизно 1120 грн за один гектар в рік.   5. А якщо я не користуюсь земельними ділянками (паями), оскільки вони розташовані на окупованих територіях чи на територіях бойових дій?

Підтримка партнерів

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, від імені Благодійної організації «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради надано технічну підтримку, яка сприятиме ефективній роботі із жителями Брусилівської селищної територіальної громади, зокрема особами, постраждалими від повномасштабної збройної агресії проти України, внутрішньо переміщеними особами, особами похилого віку, особами з інвалідністю, дітьми з інвалідністю, малозабезпеченими сім’ями, багатодітними родинами та іншими вразливими категоріями громадян України.