Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського  обговорення  проєкту Статуту Брусилівської селищної територіальної громади

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту Статуту Брусилівської селищної територіальної громади

Брусилівська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проєкту Статуту Брусилівської селищної територіальної громади.

Про реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Головне управління надають (безпекова ситуація дозволяє) адміністративні послуги щодо реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки, як через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС (портал «ДІЯ») так і у паперовому вигляді.

До Дня партизанської слави

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять народних месників Другої світової війни.

Тренінг для працівників соціальної сфери

У рамках проєкту Громадською організацією «НУО «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» виконавчим партнером Дитячого фонду ООН (UNICEF) у рамках реалізації крос-секторального проекту ЮНІСЕФ «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Житомирській області для забезпечення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні» 15 вересня 2023 року відбувся тренінг для працівників соціальної сфери з метою покращення механізму міждисциплінарної, міжвідомчої взаємодії під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, під час виявлення, розгляду звернень та повідомлень про таких дітей, забезпечення їх безпеки, а також надання необхідної допомоги з урахуванням потреб.

Державна програма підтримки індивідуальних сільських забудовників «Власний дім»

З 1998 року в Житомирській області діє державна програма підтримки індивідуальних сільських забудовників «Власний дім» (далі - Програма) на виконання Указу Президента України від 27.03.1998 № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

Можливості для підприємців !

На замовлення програми EU4Business, ГО "Вдоскональ себе" протягом вересня та жовтня 2023 року проводитиме низку корисних тренінгів: