Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Мир для найменших громадян України починається з привітної посмішки, теплоти та доброзичливості педагогів, відчуття безпеки і комфорту, якими вони щоденно оточені в дитячому садку.

В закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради теж пройшов День Миру. Протягом дня педагогами були проведені різні форми роботи з метою обʼєднати вихованців у чудовому прагненні доброти, толерантності, взаєморозуміння, поваги один до одного. Голуби миру, що злетіли з маленьких долонь, понесли дитячі мрії про чисте небо, ясне сонце та мир на Землі.