УВАГА! Пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин

Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до п. 9 Протоколу № 1 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 10 березня 2023 року, Протоколу № 13 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Житомирській обласній військовій адміністрації від 31.08.2023 року, наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за № 634 від 29.08.2023, в другій половині вересня 2023 року планується проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу з урахуванням Закону України від 24.02.2022 № 2102- ІХ Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні». Осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу буде проводитись наземним розподілом принад, які містять високо імунну, безпечну вакцину. Під обробку підлягає територія Житомирського району.

ТИ ЯК? ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПСИХОЛОГИ ЖИТОМИРЩИНИ НАВЧАЮТЬ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ ФОРМУВАТИ ТА ПІДТРИМУВАТИ ЖИТТЄСТІЙКІСТЬ

Для виконання своїх службових обов’язків правоохоронцям необхідно вміти вчасно емоційно розвантажуватися, щоб не відбувалось накопичення негативу. Для цього психологи проводять з бійцями регулярні заняття і навчають їх дієвим антистресовим методикам.

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ПРО ВІДНОВЛЕННЯ СЕЛА ТРИФОНІВКА НА ХЕРСОНЩИНІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕЛЕМАРАФОНІ “ЄДИНІ НОВИНИ”

В межах державного проєкту «Пліч-опліч» у Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської  області продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України. З них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.Заради того, щоб жителі селища могли повернутися у свої оселі до опалювального сезону, 40 будівельників з Житомирського регіону віддано працюють аби вчасно завершити будівництво.      Про це у ефірі національного телемарафону “Єдині Новини” розповів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Стоп корупція

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

Спортивні збори з водного туризму

29 – 30 серпня 2023 року в с. Дениші Тетерівської громади Житомирської області пройшли спортивні збори з водного туризму. В результаті вихованців Брусилівської ДЮСШ відібрали на участь у змаганнях Всеукраїнського рівня.

Вилучення військового ПДФО в громад позбавить їх можливості допомагати армії та місцевим жителям – експерти АМУ

Вилучення податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), який надходить до місцевих бюджетів від зарплат військовослужбовців, ослабить громади, позбавить їх можливості допомагати силам оборони та надавати якісні послуги жителям, і при цьому не принесе жодних плюсів для Збройних сил України.

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ АДАПТУВАТИСЯ У ШКОЛІ

В Україні (й на Житомирщині також) стартував новий навчальний рік. Хтось із дітей пішов у перший клас, хтось перейшов у нову школу, хтось приїхав додому з-за кордону, багатьом доводиться знов звикати до офлайн-навчання... І всім їм потрібен час та зусилля, щоб втягнутися у шкільний режим.

ПИТАННЯ РОЗМІНУВАННЯ – ЦЕ ПИТАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ: ТЕЗИ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КОНГРЕСУ

Серед питань, які порушували мешканці громад в рамках Розширеного засідання Президії Конгресу, йшлося про необхідність залучення додаткових підрозділів з розмінування території області та надання додаткової спецтехніки. З відповідним зверненням виступили представники села Твердомедове Великоолександрівської селищної територіальна громада, 98% території якої – сільськогосподарські землі. Рівень розмінування складає 5%. Питання розмінування – це питання відновлення економіки.