На Житомирщині стартує новий проєкт “Спроможний бізнес - спроможна країна”

На замовлення програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини ГО “Вдоскональ себе” імплементує новий проєкт “Спроможний бізнес - спроможна громада”. Для представників малого та середнього бізнесу проведуть тренінги з публічних закупівель, проєктного менеджменту та особливостей роботи з реєстраторами розрахункових операцій (РРО). Це унікальна можливість безкоштовно отримати цінні знання для розвитку та вдосконалення власної справи. ГО “Вдоскональ себе” запрошує до реєстрації на тренінги.

Практикум: "Положення про Ради ВПО: законодавчі аспекти та можливості для громад"

19.09.2023 року працівниками відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради взято участь у практикумі: «Положення про Ради ВПО: законодавчі аспекти та можливості для громад».

БЛИЗЬКО 1 МЛРД ГРИВЕНЬ ВИДІЛЯТЬ НА ВІДНОВЛЕННЯ ЖИТЛА І СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ХАРКІВЩИНИ

За результатами Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, присвяченому Харківщини, радник заступника керівника Офісу Президента Олексій Рябикін розповів про подальші плани щодо відбудови Харківщини.

Турнір з міні-футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти присвячений Міжнародному дню миру під назвою «Осінні зірочки»

18 вересня 2023 року на базі Брусилівського ліцею №1 імені І.І. Огієнка пройшов турнір з міні-футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти присвячений Міжнародному дню миру під назвою «Осінні зірочки».

Продовжується  робота над проектом Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади

Продовжується робота над проектом Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» за підтримки програми EU4Business продовжує роботу над проектом Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади (Новоукраїнської міської територіальної громади) за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».

Житомирська філія «ГАЗМЕРЕЖІ»: у вересні сплачувати за послугу з  розподілу газу потрібно за новими реквізитами

Житомирська філія «ГАЗМЕРЕЖІ»: у вересні сплачувати за послугу з розподілу газу потрібно за новими реквізитами

З 1 вересня 2023 року у Житомирській області змінився оператор з розподілу природного газу –ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд ГАЗМЕРЕЖІ) https://grmu.com.ua/.

Допомога внутрішньо переміщеним особам від ТЧХУ

Впродовж двох останніх тижнів до Брусилівської селищної територіальної громади прибуло 20 внутрішньо переміщених осіб, в тому числі діти. Всі вони були оповіщені про те, що 14 вересня за сприянням КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради вони отримають гуманітарну допомогу від обласної організації Товариства Червоного Хреста України. І ця подія мала місце біля селищного будинку культури. Працівники ТЧХУ вручили  потерпілим від воєнного лихоліття продукти харчування, засоби гігієни,  теплі ковдри.    На допомогу  від обласної організації ТЧХУ, з якою Брусилівська селищна рада підтримує тісну співпрацю, можуть розраховувати  і ті, внутрішньо переміщені особи, які прибуватимуть до Брусилівської селищної ради восени та взимку.