Фото без опису     Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
             Цей день ‒ символ єдності поколінь, чудова можливість висловити слова вдячності батькам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту та мудрість.
             Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути гідними громадянами свого рідного краю.
             Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай ця осіння пора, у яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Колектив,

КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівська селищної ради