Мінсоцполітики та Всесвітня продовольча програма ООН обʼєднують зусилля для фінансової підтримки пенсіонерів, що проживають на територіях активних або можливих бойових дій

З початку повномасштабної військової агресії російської федерації міжнародні гуманітарні організації активно надають підтримку Україні й українським громадянам. Гуманітарна допомога спрямовується не тільки у вигляді продуктів/медикаментів/речей першої необхідності, а й  у вигляді послуг та грошових виплат.

Нарада з фахівцями із соціальної роботи

30.08.2023 року у приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради проведено розширену нараду із фахівцями з соціальної роботи служби соціальної роботи за участю  директора установи Валентини Мазуренко, соціального менеджера Анни Савицької. Йшлося про взаємодію структурних підрозділів КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради при здійсненні соціальної роботи, про актуальні питання роботи з сім'ями/особами, які опинились у складних життєвих обставинах, надання соціальних послуг згідно виявлених потреб  внутрішньо переміщеним особам, підготовку  до осінньо- зимового опалювального періоду, роботу із сім’ями, в яких діти за заявами батьків  навчаються у закладах  інституційного догляду.  В центрі уваги були також питання дотримання трудової дисципліни, діяльності фахівців із соціальної роботи як уповноважених осіб Брусилівської селищної ради,  проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань надання соціальних послуг, соціальної підтримки, участі установи в міжнародних проєктах та ін.

Дієвий вебінар

Житомирським обласним центром соціальних служб організовано навчальний вебінар на тему «Поняття та види СНПК (сексуальне насильство пов’язане з конфліктом)» у якому взяли участь керівник служби соціальної роботи та фахівці із соціальної роботи служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

"ВСЕТУРБОТА» чим більш захищені люди, тим сильніша держава

Служба паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг) КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради розпочала свою роботу з 1 серпня цього року. Служба створена в рамках Меморандуму, укладеного між Брусилівською селищною радою та ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги». Проєкт під назвою: «Допомога вразливим групам населення. Створення медико-соціальних інституцій» фінансується та реалізується за підтримки ULEAD з Європою, Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

Завершилися виїзди мобільних команд з вакцинації в межах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»

У серпні 2023 року завершилися виїзди мобільних команд з вакцинації в межах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», які тривали пів року. За цей час 16 бригад, сформованих у 8 областях за участю ГС «Коаліція за вакцинацію» при центрах первинної медико-санітарної допомоги та лікарнях, об’їхали більше 200 населених пунктів, у тому числі найвіддаленіші села громад. Медики зробили:

ЯК ДОПОМОГТИ ПРИ СОНЯЧНОМУ УДАРІ?

Літо добігає кінця, але на Житомирщині не спадає сильна спека: температура в тіні сягає +30...+35 градусів. Тривале перебування на сонці може спровокувати сонячний удар. Це відбувається, коли тіло більше не може контролювати свою температуру, і вона швидко підвищується, механізм потовиділення дає збій, і людина не може охолодитися.