У серпні 2023 року завершилися виїзди мобільних команд з вакцинації в межах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», які тривали пів року. За цей час 16 бригад, сформованих у 8 областях за участю ГС «Коаліція за вакцинацію» при центрах первинної медико-санітарної допомоги та лікарнях, об’їхали більше 200 населених пунктів, у тому числі найвіддаленіші села громад. Медики зробили:

-  13 тисяч щеплень

·         у тому числі 7600 проти COVID-19, з яких 3700 отримали літні люди,

·         у тому числі 2300 проти дифтерії та правця, які отримали дорослі люди,

-  більше 550 тестів на вірусні гепатити та ВІЛ,

-  тисячі оглядів та консультацій, у тому числі за місцем проживання пацієнтів.

Мячина Анна, PR-менеджер проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров'я” від ГС “Коаліція за вакцинацію”