Відбулося  шістдесят дев’яте  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

28 серпня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  шістдесят дев’яте  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.

У Хомутці відкрили дитячий простір розваг та розвитку  «Дивосвіт»

26 серпня на базі Хомутецького сільського будинку культури був відкритий дитячий простір розваг та розвитку  «Дивосвіт». У програмі відкриття були виступи гуртківців Брусилівського селищного будинку культури, лялькова вистава, солодкий стіл та інші розваги.

Благодійний концерт у Приворотті

26 серпня відбувся благодійний концерт в Приворотському сільському будинку культури з нагоди Дня Незалежності України, на якому було вшановано пам'ять загиблого воїна- односельчанина Олександра Мілієнка. Концетр організувала директор закладу Ірина Угніч у якому взяли участь народний ансамбль «Дзвін» та аматори Приворотського будинку культури. Було зібрано 15 тисяч гривень які будуть перераховані на потреби Збройних Сил України. На святі був присутній Брусилівський селищний голова Володимир Габенець. Дякуємо всім учасникам та присутнім, які долучилися до потрібної та важливої на сьогоднішній день справи. Разом до Перемоги!

Відбулося засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради

25.08.2023 року відбулося засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ: 8 ПРАВИЛ ЗДОРОВ’Я

Новий  навчальний  рік  на всій території  України (й на Житомирщині також)   вже вдруге розпочнеться в умовах війни. Ця надзвичайна обставина накладає свої особливості на хід навчального процесу. Аби діти почувалися під час навчання комфортно та були здоровими – варто нагадати прості й необхідні правила (медичні та психологічні), яких варто дотримуватися.

Соціальні послуги для ВПО в Миргородському санаторії «Слава» та Трускавецькому санаторії «Батьківщина»

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2023 року №248  запроваджено експериментальний проєкт надання соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Покладання квітів у День Незалежності України

У День Незалежності України, в Брусилові відбулося покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку, Івану Огієнку та пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність і цілісність України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу, волю та незалежність України.

Відбулось  шістдесят восьме  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

Відбулось шістдесят восьме позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання

22 серпня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  шістдесят восьме  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.