І. Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/наданням послуг

Програма «Варто: Золоті руки» Український ветеранський фонд

У рамках програми «Варто: Золоті руки» Український ветеранський фонд (УВФ) на конкурсній основі надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

ТРИВАЄ ВАКЦИНАЦІЯ ДІТЕЙ ВІД КОРУ

На Житомирщині триває щеплення дітей проти кору, паротиту та краснухи (КПК) в рамках все української кампанії з наздоганяючої вакцинації. У Житомирську область доставлено 11 720  доз комбінованої вакцини, з них - 6 690 доз в рамках наздоганяючої кампанії та 5 030 доз для забезпечення рутинної вакцинації. На території Брусилівської ОТГ працюють  пункти щеплення.

Благодійний концерт на Брусилівському Кооперативному ринку

З метою підтримки Збройних Сил України та придбання автомобіля для 3-ї стрілецької роти, де служить наш земляк, житель села Ставище Олександр Замогильний 13 серпня 2023 року на  Брусилівському Кооперативному ринку  в рамках проведення благодійних концертів «З Україною в серці» було проведено благодійний концерт за участю аматорів клубних установ Брусилівщини.

Вітаємо з Медовим Спасом!

У серпні 2023 православні відзначають три свята під назвою Спаси - Медовий Спас, Яблучний Спас і Горіховий Спас. У кожного з них є своя історія і традиції. Медовий - перший з трьох Спасів. Щороку його відзначають 14 серпня. Своєю назвою свято зобов'язане пасічникам, які в цей час зазвичай викачують мед. Одна з головних традицій дня - освятити мед вранці в церкві, і тільки після цього його можна їсти.

Звертаємо увагу!

Один з батьків дитини (дітей) військовослужбовця, який (яка) проходять військову службу, або загинув (загинула), помер (померла) чи пропав (пропала) безвісти під час проходження військової служби у складі Збройних Сил України,  має право на відшкодування компенсації за виготовлення закордонного паспорту на ім’я дитини (дітей) без врахування доходу заявника та його майнового стану за кошти місцевого бюджету.