Завершилася навчальна програма «Лідери здоров'я громад»

Завершилася навчальна програма «Лідери здоров'я громад», в межах якої учасники з 16-ти громад України навчилися розробляти та втілювати ініціативи для покращення здоров'я мешканців своїх громад. У межах програми учасники занурилися в теми громадського здоров'я, навчилися управляти проєктами та мислити стратегічно, зрозуміло й ефективно комунікувати та вести переговори, розробляти послуги для покращення психічного здоров'я.

ЯК УНИКНУТИ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ

Щороку в Україні через отруєння грибами потрапляють до лікарні сотні людей. На жаль, випадки отруєння грибами реєструються і у нашій області.

Звертаємо Вашу увагу!

На території Брусилівської селищної територіальної громади функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.

Створено нову службу

У двох громадах України - Брусилівській та в Батуринській, що в Чернігівській області, у рамках співпраці з ГО «Українська ліга паліативної та хоспісної допомоги», за підтримки ULEAD з Європою напрацьовано модель служби паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг). Рішенням 45 сесії Брусилівської селищної ради 8 скликання від 25 липня 2023 року таку службу створено в КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Її завдання: