Оголошуємо безкоштовні онлайн-консультації для підприємців Житомирщини.

Консультації надаватимуть експерти консалтингової агенції Export Solutions

Тематика консультацій:

1. З чого починати експортувати та як підготуватися до експорту.

2. Як обрати країну для експорту та визначити канали збуту.

3. Особливості експортного ринку. Що необхідно знати про клієнта та споживача. Аспекти, які вплинуть на заключення контракту.

4. Логістичні питання: вибір перевізника, прорахунок логістики.

5. Пошук В2В клієнтів, де шукати та інформаційний пакет необхідний для перемовин.

6. Продажі Е-сом: який майданчик вибрати, умови співпраці. (Amazon, Etsy, Ebay та інші)

7. Онлайн просування бізнесу та залучення клієнтів через рекламу.

8. Діджитал інструменти для експорту. Вибір каналів просування та діджитал аналіз конкурентів.

9. Оцінка роботи діджитал маркетингу: ефективність каналів просування.

10. Документи необхідні для експорту. Реєстрація на митниці.

11. Які мита будуть застосовані та сертифікація продукції.

12. Фінанси для експорту. Канали додатково фінансування та статті витрат необхідні для експорту.

13. Як отримати грант та особливості написання заявки. Державні програми підтримки.

Можливість отримати консультацію відкрита до 27 вересня 2023 року.

Щоб отримати консультацію необхідно заповнити коротку форму за посиланням: https://forms.gle/1RvsoZ27ynWcp64r6

Консультації організовуються Агенцією в рамках проєкту "Спроможна громада для ведення бізнесу", що реалізується в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини, за підтримки GIZ Ukraine та Фонд розвитку підприємництва.

NGO Improve yourself

Житомирська ОДА

Департамент АПР та економічної політики Житомирської ОДА

Коростишівська міська рада