Мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України у Брусилові

Сьогодні,  23 серпня у Брусилові відбувся мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України. 28 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила Державний Прапор України. Прапор – це символ нашої боротьби за свободу і незалежність, символ, який об’єднує людей різного віку і професій, наповнює їх патріотичним почуттям обов’язку захищати свою Вітчизну.

Запрошуємо підприємців Брусилівщини на безкоштовний тренінг

Ви підприємець і прагнете продавати за кордон? Тоді ця інформація точно Вам потрібна.  В межах програми “EU4Business”, 30 та 31 серпня у місті Брусилів проходитимуть тренінги та індивідуальні консультації для підприємців щодо експорту та онлайн-торгівлі. Тренінги охоплюватимуть основні теми:

Подяка від медиків

Колектив Комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради висловлює щиру вдячність голові Житомирської обласної державної адміністрації Бунечку Віталію Івановичу та міжнародній організації UNICEF за надання генератора, за допомогою якого, навіть у разі довготривалої відсутності електропостачання, наш заклад матиме змогу безперебійно виконувати свою роботу та надавати первинну медичну допомогу в інтересах населення.

Навчання для фахівців із соціальної роботи та психологів

Упродовж 15 та 17 серпня 2023 року в Житомирському обласному центрі у навчанні прийняли участь фахівець із соціальної роботи служби соціальної роботи Лідія Шульга та практичний психолог служби соціальної роботи Світлана Кошин. Навчання проходило для фахівців із соціальної роботи та психологів, які надають соціально-психологічні послуги сім’ям, які виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Навчання "Зцілення душі й тіла"

Анна Савицька, соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради та Світлана Кошин, психолог служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради взяли участь у програмі навчання та наставництва «Зцілення душі й тіла» Центру психосоматичної медицини (CMBM) за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». «Зцілення душі й тіла» – це науково обґрунтована програма, розроблена фахівцями з психічного здоров’я Університету Джорджтауну (США). Мета програми: знизити вплив психотравмуючих чинників, запобігати виникненню посттравматичних розладів, покращити рівень психологічного комфорту населення, знизити наслідки хронічного стресу.

Благодійний концерт у Містечку

19 серпня 2023 року, в Містечківському сільському клубі відбувся благодійний концерт присвячений Дню Незалежності України «Моя Україна - єдина і вільна». В концерті прийняли участь працівники культури та аматори народної творчості села Містечко. Мета заходу – це збір коштів для потреб Збройних Сил України. Завдяки небайдужим громадянам під час концерту було зібрано 5050 гривень, які були передані нашим воїнам. Дякуємо всім організаторам та учасникам заходу за вашу працю та готовність допомагати Збройним Силам України.

Швидко, оперативно та вчасно

Швидко, оперативно та вчасно надійшла гуманітарна допомога від обласної організації Товариства Червоного Хреста України десятьом внутрішньо переміщеним особам, які прибули у серпні цього року до Брусилівської селищної територіальної громади з підтоплених населених пунктів Херсонщини та з Донецької області. Спеціалісти з гуманітарної допомоги цього формування Юрій Богдан та Ігор Рудковський вручили людям, які потерпіли від бойових дій, російської агресії, залишились без даху над головою, особистих речей, необхідну допомогу. Це, зокрема, ліжка розкладні, ковдри, подушки, постільна білизна, рушники, засоби гігієни та продукти харчування. Щиро дякуємо обласній організації ТЧХУ в особі її керівника Олександра Богдана за тісну співпрацю і готовність вчасно прийти на допомогу тим, хто так потребує  нашої підтримки, доброго слова.

ТИ ЯК? ЯК ДОПОМОГТИ ЛЮДЯМ, ЯКІ ПЕРЕЖИЛИ ОБСТРІЛ ЖИТЛА. ІНФОГРАФІКА

Людина, яка переживає обстріл рідної домівки, зазнає сильного стресу, і не завжди помічає, як опиняється на вулиці босоніж чи без речей першої необхідності. Справа рятувальників — відвести постраждалих на безпечну відстань, переконатися, що ніхто не опинився під завалами. А от перші слова підтримки, склянка води чи теплий одяг будуть доречними (а подекуди й рятівними) навіть від незнайомців. Варто лише пам’ятати кілька простих порад.