ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ У СФЕРІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

Фото без опису

З метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних осіб стосовно отримання адміністративних послуг у сфері надання соціальних послуг жителям громади, виконавчий комітет селищної ради 02 серпня 2023 року на своєму засіданні затвердив інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних  послуг» селищної  ради, суб’єктами надання яких є структурні підрозділи Брусилівської селищної ради:

 

  1. Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг в частині надання матеріальної та грошової допомоги жителям громади

                                                                 (в новій редакції станом на 02.08.2023);

  1. Інформаційна та технологічна картки адміністративної послуги по наданню пільг щодо сплати за житло, комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ особам з інвалідністю І-ІІ групи по зору та членам їх сімей, які не проживають разом з ними незалежно  від виду житла чи форми власності

                                                                 (в новій редакції станом на 02.08.2023);

  1. Інформаційна та технологічна картки адміністративної послуги по звільненню членів сімей загиблих під час участі в АТО/ООС, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України – мешканців Брусилівської селищної ради, від сплати за житлово-комунальні послуги (в т.ч. відшкодування витрат за придбання твердого палива і скрапленого газу)

                                                                 (в новій редакції станом на 02.08.2023).

 

Більш детально можна ознайомитися тут:                           

 

1. Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» селищної ради, суб’єктами надання яких є Брусилівська селищна рада в частині надання матеріальної та грошової допомоги жителям громади                (в новій редакції станом на 02.08.2023)

 

 

2. Інформаційна та технологічна картки адміністративної послуги по наданню пільг щодо сплати за житло, комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ особам з інвалідністю І-ІІ групи по зору та членам їх сімей, які не проживають разом з ними незалежно  від виду житла чи форми власності                                               (в новій редакції станом на 02.08.2023)

 

3. Інформаційна та технологічна картки адміністративної послуги по звільненню членів сімей загиблих під час участі в АТО/ООС, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України – мешканців Брусилівської селищної ради, від сплати за житлово-комунальні послуги (в т.ч. відшкодування витрат за придбання твердого палива і скрапленого газу)

                                             (в новій редакції станом на 02.08.2023).

 

 

Відділ «Центр надання

                                                                                                                                                   адміністративних послуг»

селищної ради