Призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей

Додаток 3

Порядок взаємодії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради з структурними підрозділами, старостами Брусилівської селищної ради з питань надання адміністративних послуг та проходження документів

ЗАТВЕРДЖЕНО

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ ТА ФОРМИ ЗАЯВ ДЛЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГОЛОВНИМ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦНАП» СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Наприкінці минулого (2022) року між Брусилівською селищною радою та Головним Управлінням Держгеокадастру у Житомирській області укладено додаткову угоду з надання адміністративних послуг щодо надання інформації та витягів з Державного земельного кадастру. Такі послуги надаються державними кадастровими реєстраторами відділу №1 Управління надання адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради. Доводимо до Вас Інформаційні картки адміністративних послуг, що надаються, та форми заяв громадян або юридичних осіб, які подаються через відділ «ЦНАП» селищної ради.

ПРИСВОЄННЯ, ЗМІНА, КОРИГУВАННЯ АДРЕС ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА

З метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб стосовно отримання адміністративних послуг в частині присвоєння, зміни, коригування адрес об’єктів нерухомого майна, виконавчий комітет селищної ради 04 січня 2023 року на своєму засіданні рішенням №1269 затвердив інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради та віддалені робочі місця, суб’єктами надання яких є Брусилівська селищна рада:

УВАГА!  ПОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБЛІК

Погосподарський облік, це вид первинного обліку, передбачений для накопичення і систематизації відомостей, які збирають сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад по кожному з розташованих на їхній території сільських населених пунктів і які є необхідними для проведення державних статистичних спостережень.

НОВІ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Для надання адміністративних послуг з надання дозволу щодо виїзної (виносної) торгівлі нестаціонарних об’єктів торгівлі на території населених пунктів громади (с.Високе, с.Костівці, с.Соловіївка, с.Яструбенька, с.Морозівка):