З метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних осіб стосовно отримання адміністративних послуг в частині надання матеріальної та грошової допомоги жителям громади, виконавчий комітет селищної ради 07 червня 2023 року на своєму засіданні рішенням №1551 затвердив інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради та віддалені робочі місця, суб’єктами надання яких є Брусилівська селищна рада.

Більш детально можна ознайомитися
                       тут

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» селищної ради та віддалені робочі місця, суб’єктами надання яких є Брусилівська селищна рада в частині надання матеріальної та грошової допомоги жителям громади (в новій редакції станом на 07.06.2023).

Відділ «Центр надання
адміністративних