ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ У ЧАСТИНІ НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИДАЛЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ (АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ)

З метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб стосовно отримання адміністративних послуг у частині надання дозволу на видалення зелених насаджень та видачі ордеру на зрізання дерев, виконавчий комітет селищної ради 02 серпня 2023 року на своєму засіданні затвердив інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних  послуг» селищної  ради, суб’єктами надання яких є структурні підрозділи Брусилівської селищної ради:

1. Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг у частині надання дозволу на видалення зелених насаджень та видачі ордеру на зрізання дерев                                                              (в новій редакції станом на 02.08.2023);

Більш детально можна ознайомитися тут:

1. Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» селищної ради, суб’єктами надання яких є Брусилівська селищна рада у частині надання дозволу на видалення зелених насаджень та видачі ордеру на зрізання дерев надання матеріальної та грошової допомоги жителям громади

(в новій редакції станом на 02.08.2023)

Відділ «Центр надання

адміністративних послуг»