З метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних осіб стосовно отримання адміністративних послуг в частині отримання витягу з Реєстру територіальної громади, виконавчий комітет селищної ради 07 червня 2023 року на своєму засіданні рішенням №1554 затвердив інформаційну та технологічну картки адміністративної послуги, яка надається безпосередньо у відділі «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради за адресою вул.Захисників України, 7, смт Брусилів щодо надання витягу з Реєстру територіальної громади.

Більш детально можна ознайомитися
тут

Інформаційна та технологічна картки адміністративної послуги, яка надається безпосередньо у відділі «ЦНАП» селищної ради за адресою вул.Захисників України, 7, смт Брусилів щодо надання витягу з Реєстру територіальної громади.

Відділ «Центр надання
адміністративних