Обласний етап конкурсу "Сокіл" ( "Джура")

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості в області 29-31 травня 2017 року було проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку Військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

«Єднаймося, люба родино»

Відповідно до рішення виконкому Брусилівської селищної ради від 01.03.2017 року №35 «Про затвердження Положення про творчі звіти колективів художньої самодіяльності та аматорів народного мистецтва територіальних громад Брусилівської селищної ради» протягом червня у населених пунктах Брусилівщини проходитимуть творчі звіти аматорського мистецтва під назвою «Єднаймося, люба родина»  згідно із затвердженим графіком:

Іграшка, яка змусила усміхнутися

Протягом місяця тривала акція збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині», ініційована службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради.За підсумками акції було зібрано понад 200 іграшок, завдяки учням Брусилівської гімназії ім.Г.О.Готовчиця, Осівецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», загальноосвітніх шкіл с.Привороття і с.Хомутець та небайдужих жителів району.

«Бібліотека: новий формат діяльності»

«Бібліотека: новий формат діяльності»… під такою назвою у Брусилівській селищній бібліотеці ім.Г.М.Ткаченка відбувся семінар-практикум для працівників сільських бібліотек-філіалів.

Маленький актор в кожній дитині

Враховуючи те, що одним із пріоритетних напрямів діяльності дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році є формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми та з метою використання у навчально-виховному процесі творчої гри  07.04.2017 року на базі дошкільного навчального закладу "Калинка" Ставищенської сільської  ради відбувся семінар-практикум для вихователів ДНЗ та НВК з теми: «Розвиток творчих здібностей дошкільнят засобами театрального мистецтва». Метою семінару було розкриття можливості використання театрального мистецтва  у розвитку творчих здібності особистості, формування властивостей і збагачення її внутрішнього змісту.

Патріотизм починається з колиски

Враховуючи вимоги Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної ситуації в країні та з метою підвищення, удосконалення професійної майстерності педагогів 15 лютого 2017 р.  на базі Брусилівського ДНЗ «Віночок» Брусилівської селищної ради було проведено семінар-практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з теми: «Формування у дошкільників морально-етичних якостей особистості через ознайомлення з літературною спадщиною В.О.Сухомлинського».

Новини спорту

Збірна району та вихованців ДЮСШ 30 травня 2017 року  у місті Бердичеві виступила на обласному чемпіонаті з легкої атлетики. Вітаємо учня Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Меркулова Іллю з ІІІ місцем у бігові на 800метрів.

Свято Трійці у с.Костовці

За традицією,  погожою дниною, сонячними обіймами  та Божою благодаттю зустрічає краян невеличке село Костовці  у цей святковий день. Убравшись у зелені шати ( як і годиться на П’ятидесятницю або Трійцю), ця мальовнича місцина  наповнюється багатоголоссям пісень, дитячим сміхом, розважливим гомоном бесіди, пахощами козацького кулешу впереміш із духмяним цвітом акації, жасмину, півонії…

«Книжковий дім відкритий всім»: екскурсія до бібліотеки

«Книжковий дім відкритий всім»: екскурсія до бібліотеки …під такою назвою відбулась сьогодні для вихованців літнього табору, що діє при Брусилівській ЗОШ №1, які завітали до Брусилівської селищної бібліотеки ім. Г.М.Ткаченка на чолі з педагогом О.В.Медведчук. Бібліотекар кафедри юнацтва І.В.Толкач розповіла дітям про правила користування бібліотекою та перевірила, чи уважно вони слухали, за допомоги каверзних питань.

Обдаровані діти — гордість і надія Брусилівщини

Діти — це майбутнє будь-якої нації та держави, на них покладають свої найкращі сподівання батьки, педагоги, наставники. Бог щедро обдарував дітей на Брусилівщині різними талантами до науки та мистецтва. Вони прославляють рідну землю і радують своїх батьків перемогами на різних конкурсах та олімпіадах, підтверджуючи своїм успіхом те, що наш край і його люди благословенні Господом.