Іграшка, яка змусила усміхнутися

Дата: 07.06.2017 17:33

Протягом місяця тривала акція збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині», ініційована службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради.За підсумками акції було зібрано понад 200 іграшок, завдяки учням Брусилівської гімназії ім.Г.О.Готовчиця, Осівецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», загальноосвітніх шкіл с.Привороття і с.Хомутець та небайдужих жителів району.

Активні учасники акції показали, що роблячи приємне іншим ми самі стаємо щасливішими. І нехай це не дорогі подарунки, не грошова винагорода... Це просто іграшка, але подарована кожним з частинкою свого серця. Іграшка, яка все ж змусила усміхнутися кожну дитину.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді  селищної ради