Фото без опису   Відповідно до рішення виконкому Брусилівської селищної ради від 01.03.2017 року №35 «Про затвердження Положення про творчі звіти колективів художньої самодіяльності та аматорів народного мистецтва територіальних громад Брусилівської селищної ради» протягом червня у населених пунктах Брусилівщини проходитимуть творчі звіти аматорського мистецтва під назвою «Єднаймося, люба родина»  згідно із затвердженим графіком:

• 17.06. в Морозівському СБК- Морозівка, Соловіївка, Дивин
  • 18.06. в сДолинівському СБК- Долинівка, Соболівка, Скочище, Озера, Биків
  • 24.06. в Покришівському СБК- Покришів
  • 28.06 в Приворотському СБК- Привороття, Романівка, Нові Озеряни
  • 30.06. в Брусилівському СБК- Хомутець, Яструбенька, Лазарівка, Карабачин, Містечко, Осівці.

До складу журі  творчого звіту вокального, театрального, хореографічного мистецтва, художнього слова та любительських об’єднань, які діють при клубних закладах Брусилівської селищної ради

«Єднаймося, люба родино» ввійшли:

1.Шкуратівський Віктор Вікторович  -   заступник голови Брусилівської селищної ради з  питань діяльності виконавчих органів, голова   журі.

2.Філоненко Лариса Миколаївна     -    начальник відділу культури,туризму та діяльності  засобів масової інформації, заступник голови  журі.

3.Федишина Ксенія Василівна     -       директор Брусилівського селищного Будинку культури, секретар журі.

4. Луцюк Світлана Михайлівна   -      методист СБК по танцювальному жанру, член журі.

5.Лаворчук Тетяна Феліксівна      -     методист СБК  по хоровому жанру,член журі.

Запрошуємо всіх жителів та гостей Брусиліщини своєю присутністю та участю  підтримати аматорів територіальних громад в творчих звітах. Сподіваємося, що виступи самодіяльних аматорів стануть святом в кожному населеному пункті краю над Здвижем.

Оргкомітет творчого звіту.