Враховуючи вимоги Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної ситуації в країні та з метою підвищення, удосконалення професійної майстерності педагогів 15 лютого 2017 р.  на базі Брусилівського ДНЗ «Віночок» Брусилівської селищної ради було проведено семінар-практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з теми: «Формування у дошкільників морально-етичних якостей особистості через ознайомлення з літературною спадщиною В.О.Сухомлинського».

         Семінарське завдання поєднало в собі дві складові: теоретичну і практичну.

         У теоретичній частині Антоненко В.М, вихователем ДНЗ «Дзвіночок» с. Соловіївка було висвітлено значення літературної спадщини В.Сухомлинського у формуванні морально-етичних якостей особистості.

Ярощук Н.В., вихователь  ДНЗ «Ромашка» с.Долинівка, розповіла про особливості формування у дошкільників морально-етичних якостей.

Методист методкабінету Брусилівської селищної ради Макаревич Н.М. представила презентацію «Проблема морального виховання особистості в педагогічній спадщині Василя Сухомлинського».

У практичній частині присутні переглянули інтегроване заняття в старшій групі з розвитку мовлення та художньої літератури «Правда та кривда» В.О.Сухомлинського  (вихователь Макаренко О.С.), яке було організоване та проведене в цікавій ігровій формі. Малята ознайомились із творами В.О.Сухомлинського, грали в ігри, розгадували загадки та відповідали на запитання.

По закінченні методист методичного кабінету Макаревич Н.М., підвела підсумки та ознайомила усіх присутніх з методичними рекомендаціями, а учасники семінару висловили слова вдячності за організацію та проведення даного заходу.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

        

                                                                                        Н.М.Макаревич, методист Брусилівського методичного кабінету.