Патріотизм починається з колиски

Дата: 06.06.2017 17:39

Враховуючи вимоги Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної ситуації в країні та з метою підвищення, удосконалення професійної майстерності педагогів 15 лютого 2017 р.  на базі Брусилівського ДНЗ «Віночок» Брусилівської селищної ради було проведено семінар-практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з теми: «Формування у дошкільників морально-етичних якостей особистості через ознайомлення з літературною спадщиною В.О.Сухомлинського».

Семінарське завдання поєднало в собі дві складові: теоретичну і практичну.

У теоретичній частині Антоненко В.М, вихователем ДНЗ «Дзвіночок» с. Соловіївка було висвітлено значення літературної спадщини В.Сухомлинського у формуванні морально-етичних якостей особистості.

Ярощук Н.В., вихователь  ДНЗ «Ромашка» с.Долинівка, розповіла про особливості формування у дошкільників морально-етичних якостей.

Методист методкабінету Брусилівської селищної ради Макаревич Н.М. представила презентацію «Проблема морального виховання особистості в педагогічній спадщині Василя Сухомлинського».

У практичній частині присутні переглянули інтегроване заняття в старшій групі з розвитку мовлення та художньої літератури «Правда та кривда» В.О.Сухомлинського  (вихователь Макаренко О.С.), яке було організоване та проведене в цікавій ігровій формі. Малята ознайомились із творами В.О.Сухомлинського, грали в ігри, розгадували загадки та відповідали на запитання.

По закінченні методист методичного кабінету Макаревич Н.М., підвела підсумки та ознайомила усіх присутніх з методичними рекомендаціями, а учасники семінару висловили слова вдячності за організацію та проведення даного заходу.

Н.М.Макаревич, методист Брусилівського методичного кабінету.