П`ятиденна ділова місія для українського бізнесу, громад, організацій, асоціацій та агентств, яка відбудеться у Нідерландах як комплекс заходів

23-27 квітня 2024 року у м. Вестланд (Нідерланди) триватиме торгівельна місія для українського агро-бізнесу, представників громад та організацій підтримки бізнесу.       До участі, зокрема, запрошуються агро-підприємці, а також представники громад Житомирщини, які належать до Клубу Мерів.      Для бізнесу будуть організовані екскурсії на нідерландські підприємства та В2В зустрічі з нідерландськими компаніями. Для представників громад зустрічі з очільниками муніципалітетів Нідерландів.

Вітаємо переможців конкурсу читців творів Тараса Шевченка "Єднаймо Україну Тарасовим словом"

Підведено підсумки літературного конкурсу читців "Єднаймо Україну Тарасовим словом", присвяченого 210-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Конкурс проводився 21-22 березня у Брусилові. Мета якого - вшанування творчої спадщини Кобзаря, формування національної свідомості, відродження української ідентичності, виявлення і підтримка творчих здібностей мешканців громади.

Задля забезпечення прав кожної дитини

Брусилівська селищна рада прагне впровадити на території громади послугу патронату над дитиною. Вона передбачає надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Метою сімейного патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному середовищі шляхом відновлення здатності батьків ( осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості - вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.

Нагородження переможців конкурсу читців творів Лесі Українки

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу читців творів Лесі Українки відбулася у Брусилівському селищному будинку культури. На ній були присутні учасники конкурсу, їхні батьки, вчителі, вихователі, а також гості.