Фото без описуБрусилівська селищна рада прагне впровадити на території громади послугу патронату над дитиною. Вона передбачає надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Метою сімейного патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному середовищі шляхом відновлення здатності батьків ( осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості - вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.

З метою впровадження цієї важливої послуги проводиться відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота серед жителів громади в пошуках майбутніх патронатних вихователів. А також Брусилівською селищною радою подано заявку на грантовий проєкт від ЮНІСЕФУ під назвою: «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.