Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу читців творів Лесі Українки відбулася у Брусилівському селищному будинку культури. На ній були присутні учасники конкурсу, їхні батьки, вчителі, вихователі, а також гості.

Конкурс читців – це чудова можливість для дітей та молоді продемонструвати свої таланти, любов до української мови та літератури. Нагородження переможців читців-декламаторів – це визнання їхніх досягнень і  стимул для подальшого розвитку, а також популяризація творчості Лесі Українки.

З вітальним словом до присутніх звернулися Брусилівський селищний голова Володимир Габенець та начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Брусилівської селищної ради Лариса Філоненко. Всім переможцям були вручені дипломи та подарунки.

Щиро вітаємо переможців конкурсу!