Підведено підсумки літературного конкурсу читців "Єднаймо Україну Тарасовим словом", присвяченого 210-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Конкурс проводився 21-22 березня у Брусилові. Мета якого - вшанування творчої спадщини Кобзаря, формування національної свідомості, відродження української ідентичності, виявлення і підтримка творчих здібностей мешканців громади.

У конкурсі взяли участь 74 читці-аматори Брусилівської громади. За підсумками проведення конкурсу та рішенням журі визначені переможці у чотирьох вікових категоріях: 6-8 років, 9-13 років, 14-18 років та дорослі.

Категорія учасників 6 – 8 років:

1 місце – Шнайдерська Владислава (Брусилівський СБК – Керівник Тетяна Івасенко)

2 місце – Захарченко Павло та Кузинський Ілля (Брусилівський СБК – Керівник Тетяна Івасенко

2 місце – Сербін Єва (Брусилівський ліцей №1 ім. І.Огієнка – Керівник Анжела Кара )

3 місце – Шнайдерська Владислава, Мохоїд Ярослава, Чепура Соломія, Кіщенко Злата (Брусилівський ліцей ім. Г.Готовчиця – Керівник Валентина Шнайдерська)

3 місце – Казьміренко Тарас (Морозівський СБК – Керівник Володимир Круковський)

Категорія учасників 9-13 років:

1 місце – Бураков Олексій (Хомутецька гімназія – Керівник Людмила Бєлошицька)

1 місце – Зайченко Аріна (Брусилівський ліцей ім. Г.Готовчиця – Керівник Надія Зайченко)

2 місце – Шнайдерська Аріна та Левківський Тимофій  (Брусилівський ліцей ім. Г. Готовчиця – Керівник Валентина Шнайдерська)

2 місце – Мосійчук Софія (Биківська гімназія – Керівник   Валентина Галицька)

2 місце – Шепетчук Дар’я, Ракова Надія, Шевченко Марія, Семенцова Іванна (Соловіївька гімназія – Керівник Галина Онищук)

3 місце – Ущаповська Марія (Биківська гімназія – Керівник Тетяна Шевчик)

3 місце – Качай Владислава (Ставищенська гімназія – Керівник Ірина Жигалюк)

Категорія учасників 14 – 18 років:

1 місце – Заєць Поліна (Брусилівський ліцей №1 ім. І.Огієнка – Керівник Людмила Закусило)

1 місце – Ткаченко Анна (Брусилівський ліцей ім. Г.Готовчиця – Керівник Галина Бісик)

1 місце – Романова Анастасія (Хомутецька гімназі – Керівник Людмила Бєлошицька)

2 місце – Білоус Іван (Містечківський СК – Керівник Надія Білоус)

2 місце – Попіль Катерина (Соловіївська гімназія – Керівник Галина Онищук

місце – Бурдужа Іванна (Брусилівський ліцей ім. Г. Готовчиця – Керівник Любов Поліщук)

3 місце – Синицька Вікторія (Брусилівський ліцей ім.

Г.Готовчиця – Керівник Любов Поліщук)

Категорія учасників – дорослі:

1 місце – Федишина Ксенія (Брусилівський СБК – Керівник Тетяна Івасенко)

1 місце -  Гудзь Ліна (Покришівський СБК)

2 місце- Сивогорло Наталія (Биківський СК – Керівник Світлана Бортновська)

3 місце – Хвоя Надія – (Долинівський СБК – Керівник Лідія Басалкевич)