Сьогодні, 21 березня у Брусилівському селищному будинку культури пройшов перший конкурсний день читців творів Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь читці-аматори різних вікових категорій - школярі загальноосвітніх навчальних закладів та гуртківці установ культури Брусилівської селищної ради.

Конкурс читців творів Тараса Шевченка – це чудова можливість для дітей та молоді познайомитися з творчістю Великого Кобзаря, відчути красу української мови, виховати почуття патріотизму.

Метою та завданням конкурсу є:

- розвиток української культури за напрямами: література, театральне мистецтво, художнє читання;

- популяризація української мови і творів великого генія Тараса Шевченка;

- виявлення та підтримка аматорських талантів Брусилівщини, розкриття творчого потенціалу кращих виконавців розмовного жанру;

-  актуалізація та популяризація декламаторського мистецтва;

- формування усвідомленості національної ідеї та збереження традицій українського народу.

Учасники декламували вірші та уривки з поем Тараса Шевченка.

Журі конкурсу оцінювало майстерність декламації, розуміння змісту творів, емоційність та артистизм учасників.

В перший конкурсний день всього взяло участь 63 учасники. Завтра конкурс читців-декламаторів продовжиться.