Інформаційна кампанія "Час на себе"

Ми знаємо, що здоровий спосіб життя здається складним й недосяжним. Але прості щоденні дії можуть зробити його легким і зрозумілим.

УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ! RASFF

Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21 листопада 2023 року № 11.1.3-21/24468  та інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20 листопада 2023 року № 2023.8018 виявлено диметоат в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортрер: DROSERO TRADE S.M. P.C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.).

Щодо дотримання Правил благоустрою території населених  пунктів Брусилівської селищної територіальної громади

Щодо дотримання Правил благоустрою території населених пунктів Брусилівської селищної територіальної громади

З метою здійснення контролю за станом благоустрою та утриманням в належному санітарному стані закріплених територій населених пунктів Брусилівської селищної ради було проведено моніторинг стану дотримання Правил благоустрою, забезпечення чистоти, утримання в належному санітарному стані територій населених пунктів по старостинських округах.

Візьміть дитину у родину!

Роль сім`ї у суспільстві незрівняна з будь-якими соціальними інститутами. Адже тільки у родині формується і розвивається особистість людини, відбувається оволодіння соціальними ролями, що необхідні для безболісної адаптації дитини у суспільство.

ПІДГОТОВКА ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ

У місці тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб Брусилівської селищної територіальної громади відбулася підготовка до осінньо-зимового періоду. Одна з найбільших проблем, до якої нині повинні бути готові мешканці — це відключення електроенергії у результаті ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури. Працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради спільно з відповідними фахівцями встановлено генератор, що отримано від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща), проведено його техогляд та забезпечено пальним.