Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки (кадастровий номер 1820983801:01:002:0298) площею 0,2735 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована по вул. Народицькій, с. Привороття, Житомирського району, Житомирської області».

STOP КОРУПЦІЯ!

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

День працівників соціальної сфери у Брусилові

День працівника соціальної сфери - важливе свято, яке відзначається в першу неділю листопада. Соціальні працівники допомагають самим беззахисним членам суспільства, які особливо потребують турботи: інвалідам, сиротам, пенсіонерам, ветеранам. Під час війни ці категорії людей стали ще більш вразливими. Також у воєнний час соціальні працівники допомагають переселенцям.

Осінні свята

Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

ПОБУВАЛИ У ШПИТАЛІ ТА МУЗЕЯХ

Нещодавно Хомутецьким сільським будинком культури було організовано поїздку дітей і дорослих в Житомир. Учасники побували у шпиталі для військових, куди завезли виготовлені дітьми обереги та випічку, яку надали педагоги школи.