СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ДЛЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

27 та 28 листопада 2023 року за сприяння Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в рамках реалізації проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації ВПО», який реалізується за підтримки Агенства ООН у справах біженців, було проведено стратегічну сесію для Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.

ЯК ДИТИНІ ПІДТРИМАТИ ДРУГА У ЙОГО ГОРІ?

Горе відлякує, і ми не завжди знаємо, як поводитися з тими, у кого померла близька людина, хочемо допомогти, але боїмося зашкодити. Розкажіть своїй дитині, як підтримати друга чи подругу, які переживають втрату.

ВОРКШОП ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради та Світлана КОШИН, практичний психолог служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради 28 листопада 2023 року провели воркшоп для внутрішньо переміщених осіб у місці тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб у рамках проєкту #USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» програми Центру психосоматичної медицини «Зцілення душі й тіла».

Підприємців запрошують на бізнес-візит до підприємств Брусилівської громади за підтримки EU4Business

ГО "Вдоскональ себе" запрошує представників малого та середнього бізнесу Житомира та області на навчально-консультаційний бізнес-візит до підприємств Брусилівської громади, який відбудеться 30 листопада 2023 року. У рамках проєкту «Спроможний бізнес – спроможна країна» за підтримки EU4Business планується відвідування трьох місцевих підприємств, які є прикладом успішної підприємницької діяльності.

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Підтримувати одне одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем подолання насильства, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі задачі ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня.