Представники Брусилівської громади Аліна Святнюк та Лариса Філоненко взяли участь у хакатоні.

В рамках проекту Талліннського університету Mart Reimann, Естонської асоціації сільського туризму та Естонського центру міжнародного розвитку спільно з Спілка Сприяння Розвитку Сільського Зеленого Туризму в Житомирській області Інна Величко та Поліський Національний Університет Таїсія Чернишова відбувся хакатон «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму».

Протягом двох днів учасники громад області: Андрушівська, Тетерівська, Овруцька, Брусилівська, Корнинська, Попільнянська, Коростишівська, Радомишільська, Баранівська та Житомирська активно, спільно, креативно працювали в командах над потребами, викликами та можливими шляхами вирішення проблем розвитку туризму.

Дякуємо Бондарчук Аллі - завідувачу сектору охорони культурної спадщини та туризму Управління культури та туризму Житомирської військової ОДА та Шміло Дарини в.о. директора КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» Мандруй Житомирщиною за підтримку заходу.