Осінь завітала в гості до малят

Дата: 06.11.2017 20:19

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В Брусилівському  ДНЗ «Віночок» стало традицією проводити Свято Осені. Цього року воно пройшло 24 та 25  жовтня  і своєю змістовністю та різноманітністю спонукало піднесенню святкового настрою всіх присутніх у прикрашеній з  любов’ю  залі.

Вихователі та музичний керівник зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит в піснях, таночках та неповторних індивідуальних номерах, в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.

Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід діти поринули у чарівну осінню атмосферу. Діти старанно виконували ролі у інсценівках, показуючи присутнім свої здібності і таланти; під час розігрування казки емоційно підтримували героїв.

Хлопчики та дівчатка, одягнені в українські костюми, завзято танцювали з листочками, з бубнами та повітряними кульками, співали пісні, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблуками та грушами.

Діти та присутні в залі отримали справжню насолоду від осіннього свята.

Н.М.Макаревич, методист Брусилівського методичного кабінету