Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В Брусилівському  ДНЗ «Віночок» стало традицією проводити Свято Осені. Цього року воно пройшло 24 та 25  жовтня  і своєю змістовністю та різноманітністю спонукало піднесенню святкового настрою всіх присутніх у прикрашеній з  любов’ю  залі.

            Вихователі та музичний керівник зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит в піснях, таночках та неповторних індивідуальних номерах, в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.

Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід діти поринули у чарівну осінню атмосферу. Діти старанно виконували ролі у інсценівках, показуючи присутнім свої здібності і таланти; під час розігрування казки емоційно підтримували героїв.

            Хлопчики та дівчатка, одягнені в українські костюми, завзято танцювали з листочками, з бубнами та повітряними кульками, співали пісні, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

            Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблуками та грушами.

            Діти та присутні в залі отримали справжню насолоду від осіннього свята.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Н.М.Макаревич, методист Брусилівського методичного кабінету