Щорічно, в останню неділю червня вся українська молодь, юнаки та дівчата,  святкують чудове та веселе свято - День молоді. Напередодні цього дня службою в справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради було організовано проведення профілактичної акції «Обміняй цигарку на морозиво». Метою даного заходу було заохочення людей різної вікової категорії до здорового способу життя. Звичайно ж акція була доволі символічна, та ще раз довела, що чим старші люди-тим важче їм відмовитись від куріння , навіть в обмін на морозиво. Були й такі, які з негативом та сарказмом сприймали пропозицію про обмін, але більшості це підняло настрій та стало приводом пригостити себе, дружину, чи дитину смачним морозивом в обмін на три цигарки, які, принаймні, того дня не принесли  шкоди організму.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,

сім’ї та молоді селищної ради