На сесії селищної ради…

Дата: 24.01.2018 17:22

24 січня 2018 року відбулася 14 сесія 7 скликання Брусилівської селищної ради. На засідання було заслухано звіт селищного голови В.В.Габенця про роботу селищної ради та її виконавчого комітету за 2017 рік, прийнято рішення про створення Центру надання адміністративних послуг Брусилівської селищної ради та затверджено перелік послуг, які надаватимуться через новостворений центр. Сесією надано дозвіл на розроблення топографічних планів, генеральних планів, планів зонування та детальних планів території населених пунктів громади. Також депутатами затверджено комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають на території Брусилівської селищної ради, на 2018 рік. На засіданні було розглянуло і прийнято рішення з 29 питань життєдіяльності громади.