До Дня Соборності України

Дата: 24.01.2018 16:59

22 січня в Брусилові біля історичного музею імені Івана Огієнка відбувся мітинг до Дня Соборності України за участю керівництва району та громади, очільників релігійних конфесій та громадськості селища. На початку зібрання було покладено квіти до підніжжя пам’ятників  Т. Г. Шевченку, І. І. Огієнку та монументу синам і дочкам, які загинули за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

На мітингу виступили голова районної ради Н. А. Рафальська, керівник апарату райдержадміністрації Л. В. Павлюк, селищний голова В. В. Габенець, директор Брусилівського історичного музею імені Івана Огієнка С. І. Карась, пастир церкви «Світло Євангелії» С.Р.Тарасюк та благочинний Української Православної церкви Київського патріархату, настоятель Свято-Воскресенської церкви Брусилова отець Олег Романина. Мітинг завершився спільною молитвою за Україну.